ebookpoint BIBLIO

pomoc i najczęściej zadawane pytania

 • Jak pobrać aplikację na system Android?

  Aby pobrać aplikację na system Android, należy posiadać konto Google lub dodać nowego użytkownika, jeśli nie korzystamy z konta Google. Instrukcja jak to zrobić tutaj - https://support.google.com/googleplay/answer/2521798?hl=pl
  W następnym kroku należy wpisać w pole wyszukiwania hasło: "ebookpoint biblio", a następnie kliknąć przycisk "zainstaluj".  

 • W jakim czasie pojawią się zamówione pozycje na półce w pełnej wersji ?

  Zamówione pozycje powinny pojawić się na półce w ciągu 24-ech godzin.

 • Czy czytelnik może zgłaszać tytuły do zakupu jako propozycje ?

  Czytelnicy mają prawo oraz możliwość informowania Administratora po stronie Biblioteki o propozycjach do zakupu, naturalnie osobą decyzyjną jest osoba odpowiedzialna po stronie Biblioteki za realizację zamówień.

 • Czy można korzystać z usług ebookpoint BIBLIO wykupując indywidualnie abonament?

  Nie, usługa ebookpoint BIBLIO jest kierowana do instytucji. Dostęp do ebiblioteki można uzyskać w bibliotece lub u pracodawcy. 
  Lista instytucji, które wykupiły dostęp do ebookpoint BIBLIO jest dostępna tutaj

 • Czy biblioteka otrzymuje kody aktywacyjne i jaki jest ich koszt ?

  Biblioteka otrzymuje nieograniczoną ilość kodów, ilość uzależniona jest od zapotrzebowania danej Biblioteki - Instytucji. Biblioteka - Instytucja nie ponosi kosztów związanych z otrzymaniem kodów aktywacyjnych.

 • Czy podczas trwania umowy klient może wzbogacać swoją ofertę o nowości wydawnicze ?

  Klient w każdej chwili ma możliwość oraz prawo wzbogacać swoją ofertę o nowości wydawnicze, Do tego celu służy dedykowany panel administratora co przyspiesza i ułatwia ten proces.

 • Czy do korzystania wystarczy komputer, czy potrzebny jest również czytnik ebooków?

  Tak, do korzystania z usługi wystarczy komputer. Z ebookpoint BIBLIO można korzystać również przez tablet oraz smartfon. 

 • Jak pobrać aplikację na system iOS?

  Aby pobrać aplikację na system iOS, należy utworzyć konto nowego użytkownika w App Store. Szczegóły na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT204053.
  Jeśli użytkownik posiada już konto, należy wpisać w opcje wyszukiwania hasło: "ebookpoint biblio", a następnie pobrać aplikację, przez kliknięcie ikony "pobierz". 

 • Jak usunąć konto lub dane osobowe z serwisu?

  W celu usunięcia konta użytkownika, w multimedialnej bibliotece cyfrowej, należy napisać wiadomość na adres: ido@helion.pl z prośbą o usunięcie danych osobowych lub konta. 

 • Czy użytkowanie ebookpoint BIBLIO wymaga instalowania oprogramowania ?

  Użytkowanie platformy ebookpoint BIBLIO nie wymaga instalowania oprogramowania, ebookpoint BIBLIO działa na powszechnie użytkowanych przeglądarkach internetowych.

chcesz poznać więcej szczegółów ?