pomoc .

pomoc i najczęściej zadawane pytania

najczęściej zadawane pytania .

 • Czy podczas trwania umowy klient może wzbogacać swoją ofertę o nowości wydawnicze ?

  Klient w każdej chwili ma możliwość oraz prawo wzbogacać swoją ofertę o nowości wydawnicze, Do tego celu służy dedykowany panel administratora co przyspiesza i ułatwia ten proces.

 • Czy do korzystania wystarczy komputer, czy potrzebny jest również czytnik ebooków?

  Tak, do korzystania z usługi wystarczy komputer. Z ebookpoint BIBLIO można korzystać również przez tablet oraz smartfon. 

 • Co oznacza komunikat "Zamów w bibliotece"

  Komunikat ten oznacza, że dana pozycja nie została zakupiona przez instytucję, od której uzyskałeś dostęp do BIBLIO. 

  Jeśli zależy Ci na tym tytule kliknij komunikat "Zamów w bibliotece". Twoja prośba o zakup tej pozycji zostanie wysłana do administratora biblioteki. Jeśli publikacja zostanie zakupiona, otrzymasz powiadomienie o jej dostępności na maila. 

  Więcej o komunikatach przeczytasz w objaśnieniu

 • Dlaczego ebook po przybliżeniu traci jakość?

  Jeśli do przybliżania tekstu używasz klawiszy "CRTL i +" ebook może tracić jakość, ponieważ przybliżasz jedynie obraz w przeglądarce. Aby tego uniknąć, użyj przycisku "+" przy ebooku. 
  Powyższy opis dotyczy wyłącznie czytania ebooka w przeglądarce, na komputerze. A aplikacji mobilnej możesz przybliżać ekran w tradycyjny sposób - przybliżając palcami.

 • Czy użytkowanie ebookpoint BIBLIO wymaga instalowania oprogramowania ?

  Użytkowanie platformy ebookpoint BIBLIO nie wymaga instalowania oprogramowania, ebookpoint BIBLIO działa na powszechnie użytkowanych przeglądarkach internetowych.

chcesz poznać więcej szczegółów ?