Helion


Kamil Józwik

Kamil Józwik — absolwent automatyki i inżynierii komputerowej na Politechnice Warszawskiej. Przez pół roku studiował także na uniwersytecie w Mondragon (Hiszpania). Stworzone przez niego bazy danych umożliwiły uporządkowanie i zebranie w jednym miejscu danych w bardzo różnych firmach. Poza bazami danych zajmuje się profesjonalnie sieciami komputerowymi oraz automatyką budynkową. Jest miłośnikiem piłki nożnej, uwielbia podróże i codziennie poszukuje ofert, które pozwolą mu na zwiedzenie wszystkich najciekawszych miejsc na świecie.

„W dzisiejszym świecie każdemu, od kolekcjonerów znaczków, przez pracowników działu HR w dużej firmie, aż po menedżerów międzynarodowej korporacji, pracuje się znacznie lepiej, gdy ma odpowiednio zorganizowany dostęp do swoich danych. Bazy danych zaspokajają tę potrzebę, natomiast osoby mające odpowiednią wiedzę z tej dziedziny są jednymi z najważniejszych trybów napędzających współczesny biznes”.

Kamil Józwik
Access 2013. Kurs video. Kwerendy baz danych
Projektowanie systemów i urządzeń kierowania i sterowania ruchem kolejowym. Projekt budowlany urządzeń stacyjnych. Publikacja z załącznikami