# Sprawdź, czy BIBLIO sprawdzi się również w Twojej organizacji

Pobierz kod i przez 7 dni czytaj, słuchaj, oglądaj

 pobierz kod

czym w ogóle jest BIBLIO .

Najprościej mówiąc to multimedialna biblioteka cyfrowa działająca na zasadach tradycyjnej biblioteki przeniesionej do sieci. To również jedyna platforma na rynku, która udostępnia jednocześnie trzy formaty treści: ebooki, audiobooki i kursy video. W firmach wykorzystywana jest jako benefit dla pracowników, ale przede wszystkim jako realna pomoc w zarządzaniu rozwojem pracowników. 

co można wypożyczyć w BIBLIO? .

Oprócz wspomnianych trzech formatów, BIBLIO to zbiór literatury specjalistycznej oraz beletrystycznej. Twoi pracownicy mogą wypożyczać tytuły z wielu branż, a tym samym móc doszkalać się w niemal każdej dziedzinie. Upskilling i reskilling z BIBLIO jest dużo łatwiejszy. Kursy video oraz szeroki zbiór literatury fachowej pozwolą Twoim pracownikom i Tobie na zwiększenie kompetencji bez wychodzenia z domu i inwestowania dodatkowych środków.

  • Excel 2019. Kurs video. Postaw pierwsze kroki!
  • Liczby w HR. Matematyczne ramy najbardziej ludzkiej części biznesu
  • https://biblio.ebookpoint.pl/badagi/badz-agile-zwinnie-o-hr-i-employer-brandingu-olga-zolkiewicz-marcin-olszewski-mateusz-czarnec/e

sprawdź i podejmij decyzję .

 pobierz kod

co mówią klienci .

"BIBLIO to świetna alternatywa dla szkoleń dla naszych pracowników. Wykupiliśmy jeden kurs, który pozwolił nam na przeszkolenie już 50 pracowników"

"Korzystamy z biblioteki BIBLIO już od wielu lat. Nasi pracownicy najbardziej chwalą sobie dostęp do audiobooków. Zarówno tych rozwojowych jak i dla dzieci"

"Ebookpoint BIBLIO to w naszej firmie uzupełnienie wiedzy pracowników. W szybki sposób mają oni możliwość zapoznania się z najnowszymi doniesieniami z branży przez często aktualizowane książki"

"Przez przypadek trafiłem na stronę BIBLIO, dzięki czemu rozwiązałem problem nagrody dla najbardziej zaangażowanych pracowników. Wykupiłem dostęp dla 10 pracowników, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w zeszłym roku"


BIBLIO sprawdziło się już w ponad 230 instytucjach .

Zweryfikuj, czy w Twojej organizacji również się sprawdzi. Sprawdź, jakie ebooki, audiobooki i kursy video udostępniamy. Jeśli potrzebujesz więcej kodów dostępu, napisz do nas: kodybiblio@ebookpoint.pl

BIBLIO od środka .

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się w ebookpoint BIBLIO będziesz mieć szansę zobaczyć, jak działa i wygląda BIBLIO od środka. Przedsmak tego, co Cię czeka możesz zobaczyć na widoku obok.
uzupełniając poniższy formularz otrzymasz tygodniowy kod dostępu do ebookpoint biblio