dla czytelnika .

sprawdź, dlaczego biblio jest najlepszym wyborem

witamy w ebookpoint biblio .

Multimedialnej bibliotece cyfrowej. To usługa dopasowana do Twoich potrzeb. Korzystając z literatury specjalistycznej i edukacyjnej, zdobędziesz wiedzę potrzebną na studiach oraz w pracy zawodowej. Dzięki dostępowi do beletrystyki, literatury podróżniczej i historycznej oraz tej z obszaru kultury i sztuki będziesz mógł pielęgnować swoje pasje i zainteresowania czytelnicze w formie, jaka Ci odpowiada. BIBLIO zapewnia trzy formaty do wyboru: ebooki, audiobooki, ale również kursy video. Wszystkie funkcje w jednej usłudze. Potrzebny Ci tylko dostęp do internetu, żeby móc cieszyć się funkcjonalnością ebookpoint BIBLIO. Nowoczesna aplikacja oraz intuicyjny wygląd panelu użytkownika na Twoim komputerze usprawnią codzienne korzystanie z Twojej multimedialnej biblioteki cyfrowej.

nowości i bestsellery .

nieustannie powiększamy naszą ofertę, by zapewnić dostęp do jak najbogatszego źródła wiedzy i najbardziej wartościowych pozycji.

Mapa Polski

czytelniku .

Jeśli nie masz jeszcze dostępu do innowacyjnego rozwiązania BIBLIO, sprawdź, gdzie możesz go uzyskać. Odszukaj biblioteki w Twojej okolicy i zapytaj o usługę ebookpoint BIBLIO.

wejdź do biblioteki sprawdź, gdzie jesteśmy

chcesz być na bieżąco ?

Dołącz do społeczności czytelników BIBLIO

chcesz poznać więcej szczegółów ?