Szczegóły kursu

Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe

Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe

Anna Lewoc

Kurs video

Obierz kurs na... angielski w biznesie!

Wyobraź sobie, że znajdujesz doskonałą niszę biznesową — powiedzmy, że wszyscy w okolicy poszukują jakiegoś rzadkiego towaru. Zakładasz firmę i znajdujesz ten produkt w... Indiach. W jakim języku będziesz negocjować jego sprzedaż i transport? A teraz wyobraź sobie, że pracujesz w dużej firmie, która staje do przetargu na budowę drogi na drugim końcu Europy. Jak porozumiesz się z podwykonawcami na miejscu? W takich sytuacjach może Cię uratować jedynie doskonała znajomość biznesowego angielskiego. Nie można się bez niego obejść ani w Europie, ani tym bardziej w Afryce, Ameryce Północnej czy Australii. Obojętne, jaką działalność prowadzisz: bez angielskiego nie porozumiesz się bezpośrednio z nikim i w żadnej sprawie!

Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe pozwoli Ci poznać — albo przypomnieć sobie — zaawansowane słownictwo z dziedziny biznesowej, usystematyzować najważniejsze zagadnienia językowe na poziomie średnio zaawansowanym, a jednocześnie pokaże, jak łatwa i przyjemna może być samodzielna nauka języka obcego. Ukończenie kursu sprawi, że Twój angielski zacznie pomagać Ci na co dzień w utrzymywaniu kontaktów zawodowych i osiąganiu zysków.

Podszlifuj swój angielski i swobodnie działaj w biznesie!

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

 • Poznasz najważniejsze słowa związane z szeroko pojętym biznesem — pracą w korporacji i prowadzeniem własnej firmy.
 • Zaznajomisz się z zaawansowanymi zagadnieniami gramatycznymi i odświeżysz wiedzę w tym zakresie.
 • Przećwiczysz prezentacje, pisanie krótkich e-maili i wyjaśnianie współpracownikom różnych zagadnień.
 • Otrzymasz gotowe zdania i wyrażenia do natychmiastowego wykorzystania.
 • Odkryjesz kulturę krajów anglojęzycznych, która różni się nieco od naszej.

W trakcie trzydziestu lekcji dokładnie zapoznasz się z potencjalnymi sytuacjami, w których trzeba przeprowadzić rozmowę po angielsku. Zobaczysz, jak motywować i chwalić innych. Przestaniesz bać się udziału w telekonferencjach, będziesz w stanie zająć się planowaniem i realizacją kontraktów. Uzyskasz większą wiedzę o mentalności ludzi z krajów anglojęzycznych, nauczysz się doceniać niuanse w rozmowach z przedstawicielami różnych kultur. Dowiesz się, jak rozmawiać o zmianach w Twojej karierze i rozwoju osobistym. Nauczysz się prowadzić rozmowy kwalifikacyjne po angielsku i dyskutować o własnej firmie. Sprawdzisz, jak powinna wyglądać urzędowa korespondencja w różnych formach (e-mail, CV) i jakiego słownictwa należy używać podczas prezentacji. Kurs porusza także zagadnienia zaawansowanej gramatyki, która przyda Ci się zwłaszcza wtedy, kiedy będziesz chciał zrobić na kimś bardzo dobre wrażenie lub zrozumieć kogoś, kto posługuje się wyrafinowanym językiem.

Nawet jeśli znakomicie znasz angielski, dzięki temu szkoleniu przypomnisz sobie rzadziej używane konstrukcje, odświeżysz słownictwo, znajdziesz gotowe zdania i formuły przydatne w różnych sytuacjach.

Nie wychodź po angielsku!

Ileż kontraktów, projektów, najróżniejszych przedsięwzięć na świecie upadło tylko dlatego, że dwie strony nie potrafiły się porozumieć! Najszczersze chęci nie zastąpią swobodnej rozmowy, a korzystanie z usług tłumacza bywa po pierwsze kosztowne, a po drugie — to Ty wiesz dokładnie, jaki rezultat chcesz osiągnąć, tłumacz zaś zawsze jest tylko pośrednikiem. Komunikacja face to face jest nieoceniona, a z tym szkoleniem uda Ci się zgłębić tajniki języka biznesowego. Ta wiedza umożliwi Ci swobodną komunikację i komfort w negocjowaniu z partnerami biznesowymi. Sprawi, że Twoi współpracownicy i pracownicy będą mogli lepiej zrozumieć Twoje intencje i sposób myślenia. Kimkolwiek jesteś i w jakiejkolwiek branży działasz, powinieneś koniecznie zapoznać się z tym szkoleniem. A potem korzystać z niego pełnymi garściami.

New perspectives

Zaskocz swoich anglojęzycznych przyjaciół i partnerów biznesowych znajomością idiomów, słówek, czasów i precyzyjnych określeń. Roztocz przed nimi nowe perspektywy, a zobaczysz, z jakim entuzjazmem zareagują. Dołącz do grona specjalistów w dziedzinie komunikacji, a Twoje akcje poszybują w górę. Przejdź przez wszystkie stopnie wtajemniczenia, które proponuje Ci autorka szkolenia Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe i naucz się przygotowywać doskonałe dokumenty oraz jasno tłumaczyć, czego Ci potrzeba.

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe, by zdobyć lepszą pracę lub rozszerzyć działalność biznesową na inne kraje. Porozumiewaj się swobodnie z rodzimymi i nierodzimymi użytkownikami języka. Zdobądź mistrzostwo w stosowaniu struktur gramatycznych i skorzystaj z gotowych wzorów, które pomogą Ci w codziennych rozmowach i korespondencji.

Tylko dla wtajemniczonych

Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe to kurs dla tych, którzy wiedzą, czego chcą. Dostarczy Ci narzędzi do skutecznego prowadzenia firmy, załatwiania spraw, negocjowania. Wtajemniczy Cię w zaawansowane struktury językowe i pomoże Ci doskonale się zaprezentować w każdej sytuacji wymagającej komunikacji po angielsku. Nie przepuść okazji do podniesienia Twojego poziomu znajomości tego języka!

„We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit”

Aristotle

 • Tytuł: Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe
 • Autor: Anna Lewoc
 • Czas trwania: 02:41:12
 • ISBN: 978-83-283-5852-2, 9788328358522
 • Data wydania: 2019-03-27
 • Format: Kurs Video
 • Identyfikator pozycji: vanbi2
 • Wydawca: Videopoint