Szczegóły kursu

Business Creator. Jak zbudować biznes. Kurs video

Business Creator. Jak zbudować biznes. Kurs video

Marcin Kądziołka

Kurs video

Obierz kurs na... swoją firmę!

Posiadanie własnej firmy oznacza czasem pracę przez całą dobę. Nieustanna gonitwa, dotrzymywanie terminów, rozmowy z klientami, urywające się telefony, lawina e-maili, gaszenie pożarów to chleb powszedni wielu przedsiębiorców. A przecież to wcale nie musi tak wyglądać. Możesz budować swoją firmę bez nieustannych wyrzeczeń, wrzodów na żołądku i obawy, że jeśli nie będzie Cię w pracy przez jeden dzień, to na pewno wszystko rozsypie się niczym domek z kart. 
Po co się uczyć na swoich błędach, skoro można uczyć się na cudzych? Ten niezwykle praktyczny kurs video pozwoli Ci uniknąć fundamentalnych błędów i nerwów, które zamiast do sukcesu w biznesie mogą prowadzić wprost do załamania nerwowego. Dostarczy Ci praktyczną wiedzę i bezcenne wskazówki, dzięki którym pchniesz swoją firmę na nowe tory, a jej prowadzenie znowu będzie sprawiać Ci frajdę. Docenisz to narzędzie bez względu na to, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, czy też działasz już aktywnie na rynku i szukasz skutecznych usprawnień.

Zarządzaj firmą i nie pozwól, by to ona rządziła Tobą! 

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

 • Dowiesz się, jak zbudować biznes, który będzie funkcjonował bez Twojego udziału, dzięki czemu będziesz mieć znacznie więcej czasu dla siebie.
 • Nauczysz się tak dobierać osoby do zespołu, by działał on sprawnie i osiągał efekty, o jakich marzysz.
 • Poznasz sposoby na opanowanie chaosu w firmie — bez zabijania kreatywności Twojej i zespołu.
 • Zidentyfikujesz swoje najważniejsze zadania w pracy i odkryjesz, na czym powinieneś się skupić, by działać efektywnie.
 • Zobaczysz, jak ważna jest komunikacja i w których dziedzinach ma ona szczególne znaczenie dla rozwoju Twojej firmy.
Pamiętaj, po co założyłeś firmę — bez wątpienia chciałeś zarabiać pieniądze, ale ważna była też pasja i samorealizacja. Nie warto tego niszczyć, tonąc w męczących obowiązkach dnia codziennego. Niech zastana rzeczywistość Cię nie ogranicza. Dowiedz się, jak okiełznać wszystkie zadania i mieć szansę na normalne życie prywatne. W zaledwie pięciu prostych lekcjach ten kurs dostarczy Ci rozwiązania, które szybko i bezboleśnie wcielisz w życie.

Konkretna wiedza w skondensowanej formie

Zdecydowaną zaletą tego kursu jest to, że wszystkie istotne informacje zostały skondensowane do zaledwie osiemdziesiąt minut. To prawdziwa kwintesencja kluczowej dla Ciebie wiedzy. Bez zbędnej gadaniny Business Creator. Jak zbudować biznes. Kurs video pomoże Ci zidentyfikować najważniejsze umiejętności, zdobyć je i rozwijać. Wskaże też elementy, na których powinieneś się w swojej firmie skoncentrować. Co najważniejsze — dostarczy Ci praktyczny plan działania, dzięki któremu zdołasz błyskawicznie wdrożyć zdobytą wiedzę. Pozwoli Ci to uczynić z Twojej firmy prawdziwego samograja, w którym wszystko wreszcie będzie funkcjonować tak, jak powinno, odpowiedni ludzie będą wykonywać właściwe działania, kluczowe procesy zostaną zoptymalizowane, a Ty będziesz mógł z satysfakcją przyglądać się, jak Twoja firma się rozwija, mimo że nie spędzasz w niej dwudziestu godzin dziennie.

Tylko dla wtajemniczonych

Business Creator. Jak zbudować biznes. Kurs video został stworzony po to, byś mógł uniknąć niepotrzebnej frustracji w drodze do realizacji celów. Nie marnuj swojego cennego czasu, tylko sięgnij po wiedzę przedsiębiorcy, który na własnej skórze przetestował wszelkie skuteczne i nieskuteczne systemy, by wreszcie wypracować metodę osiągnięcia satysfakcji i pieniędzy. Dowiedz się, jak unikać pułapek, które czyhają na każdego przedsiębiorcę. Zbuduj sprawnie funkcjonujący system automatyzacji i wprowadź go w życie. Inwestycja w ten kurs to prawdopodobnie jedna z lepszych decyzji, jakie podejmiesz w swoim biznesowym życiu. Szczególnie jeśli jesteś na początku tej drogi.

Poznaj naszego eksperta

Marcin Kądziołka — przedsiębiorca, pasjonat internetu i nowoczesnych technologii. Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Swoją pierwszą firmę otworzył w 2000 roku, będąc jeszcze na studiach. Współzałożyciel wydawnictwa Złote Myśli. Od dwunastu lat związany z rynkiem e-commerce w Polsce, obecnie pełni funkcję prezesa zarządu Złotych Myśli Sp. z o.o. i eMentora Sp. z o.o. Uwielbia budować organizacje i pomagać ludziom odkrywać ich prawdziwy potencjał. Poza biznesem interesuje się rozwojem osobistym oraz psychologią. 

„Gdy zaczynałem, zupełnie nie znałem się na biznesie i do wszystkiego musiałem dochodzić sam. Wtedy jeszcze nie było ogólnie dostępnej wiedzy o tym, jak zbudować biznes, który po prostu działa. Teraz możesz sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie”.

Marcin Kądziołka

 • Tytuł: Business Creator. Jak zbudować biznes. Kurs video
 • Autor: Marcin Kądziołka
 • Czas trwania: 01:26:00
 • ISBN: 978-83-283-1996-7, 9788328319967
 • Data wydania: 2015-08-06
 • Format: Kurs Video
 • Identyfikator pozycji: vbusin
 • Wydawca: Videopoint