Szczegóły kursu

Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji

Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji

Paweł Pluta

Kurs video

Obierz kurs na... język Java!

Język Java to uznany, niekwestionowany przodownik rynku programistycznego. Przeznaczony do realizacji najtrudniejszych zadań specjalnych, charakteryzuje się jednocześnie intuicyjną składnią, jasno sprecyzowanymi zasadami i rozbudowaną grupą wsparcia. Nie ma lepszego wyboru, jeśli chodzi o początki programowania, niż skorzystanie ze szkolenia Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji i poznanie wydajności, niezawodności oraz uniwersalności tego języka.
Od kilkunastu lat Java jest najpopularniejszym językiem używanym do pisania aplikacji webowych oraz aplikacji na Androida.
To nie koniec listy najważniejszych atutów Javy. Poznawanie tego języka może być przyjemnością, a efekty są odporne na błędy początkujących programistów. Dodajmy do tego, że specjaliści Javy nie mają problemów ze znalezieniem pracy i są nieźle wynagradzani, a chyba nikogo już nie trzeba będzie przekonywać do rozpoczęcia nauki z interaktywnym szkoleniem Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji!

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

 • Dowiesz się, czym jest programowanie obiektowe.
 • Poznasz podstawy języka Java.
 • Zrozumiesz konwencje używanego nazewnictwa.
 • Nauczysz się poruszać w środowisku Eclipse.
 • Zaczniesz używać klas proxy oraz klas wewnętrznych.
 • Pojmiesz zasady obsługi wyjątków.
 • Wykryjesz i rozwiążesz problemy w kodzie.
 • Przeczytasz i zrozumiesz dokumentację techniczną.

A jako zwieńczenie nauki:

 • Samodzielne stworzysz proste aplikacje.
Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji to nie tylko multimedialna instrukcja wraz z tutorialami i pomocnym na każdym kroku komentarzem eksperta. To także zbiór dobrych praktyk i zwyczajów związanych z programowaniem w tym języku. Poznasz tu jego składnie, typy danych, strukturę programu oraz mechanizm wyjątków. Dzięki osiemdziesięciu sześciu lekcjom zrozumiesz założenia programowania obiektowego, nauczysz się korzystać z operatorów, pętli i instrukcji sterujących oraz obsługiwać wyjątki. Cała ta wiedza złoży się na Twój pierwszy samodzielnie napisany program, który odpalisz wraz z końcem kursu.

Lider programowania obiektowego

Java to jeden z najpopularniejszych języków programowania obiektowego. Używany jest do projektowania zarówno aplikacji desktopowych, internetowych, jak i mobilnych na platformę Android, a łatwość znalezienia pracy przez programistów Java i ich atrakcyjne wynagrodzenie to nie mit. Właśnie na tym języku opierają się projekty informatyczne dla największych korporacji, banków i firm ubezpieczeniowych. Co więcej, Java jest odpowiedzialna za ciekawe i użyteczne aplikacje webowe, pozwala grać w gry, prowadzić czaty oraz korzystać z różnych usług, takich jak szkolenia online czy interaktywne mapy.
Aplikacje oparte na języku Java są wykorzystywane nie tylko w komputerach i telefonach komórkowych, ale też do obsługi kart chipowych, samochodowych systemów nawigacji, bankomatów i terminali, dekoderów i odtwarzaczy Blu-ray. To daje spore pole do popisu osobom, które są specjalistami znającymi ten język. Wraz ze szkoleniem Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji także Ty dołączysz do ich grona i rozpoczniesz zupełnie nową przygodę zawodową.

Twoja kariera to Java, nie sen

Programowanie w Javie jest bez wątpienia jedną z bardziej intratnych kompetencji, szczególnie poszukiwanych na informatycznym rynku pracy. Umiejętności nabyte podczas szkolenia pozwolą ubiegać się o pracę jako junior Java developer; mogą być wykorzystywane do tworzenia prostych aplikacji zarówno desktopowych, jak i mobilnych. Ale nie tylko. Pisanie kodu w tym języku może być wciągającym hobby, a dzięki szkoleniu Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji nauczysz się programować także aplikacje rozrywkowe i gry według własnego uznania.
Nasz ekspert wprowadzi Cię w najważniejsze zasady programowania oraz poruszania się na platformie Eclipse. Dowiesz się, czym jest polimorfizm i jak stosować operacje wejścia-wyjścia. Kolejne lekcje zawierają bezcenne informacje na temat dokumentowania kodu, wykorzystywania wyjątków i radzenia sobie z typowymi problemami. Poznasz wszystkie składnie języka niezbędne do samodzielnego napisania programu i przećwiczysz je, postępując krok po kroku zgodnie z naszą instrukcją.
 

Kurs prowadzony jest na oprogramowaniu JAVA 8


Poznaj naszego eksperta

Paweł Pluta — doświadczony programista Java. Oprócz Javy w swoich projektach wykorzystuje takie języki jak C++, C, C# i PHP. Zawodowo zajmuje się rozwojem i utrzymaniem oprogramowania stworzonego przy użyciu Java EE. Twórca aplikacji na Androida, obecnie pochłonięty pracami nad aplikacjami biznesowymi. Pasjonat motoryzacji i nowych technologii.

„Ciekawi Cię informatyka? Chcesz tworzyć strony internetowe lub gry na Androida? Nie ucz się przestarzałego PHP, zacznij od poziomu wyżej – od Javy”.

 • Tytuł: Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji
 • Autor: Paweł Pluta
 • Czas trwania: 06:37:19
 • ISBN: 978-83-283-1584-6, 9788328315846
 • Data wydania: 2015-06-10
 • Format: Kurs Video
 • Identyfikator pozycji: vjava1
 • Wydawca: Videopoint