Szczegóły kursu

React Native. Kurs video. Zostań programistą aplikacji mobilnych

React Native. Kurs video. Zostań programistą aplikacji mobilnych

Sebastian Mysakowski

Kurs video

Obierz kurs na... React Native!

Żyjemy w erze aplikacji mobilnych. Ich rynek ciągle rośnie, a my nie wyobrażamy już sobie bez nich życia. Doskonała aplikacja mobilna stała się jedną z najważniejszych wizytówek dobrej firmy i pierwszym krokiem do zbudowania nowoczesnej usługi. Co więcej, aplikację wciąż trzeba ulepszać, żeby nadążyć za konsumentami, których oczekiwania szybko się zmieniają. Zmiany na rynku wymusiła także pandemia: według mobiRANK użycie aplikacji mobilnych w tym czasie wzrosło aż o 40 procent!

Na szczęście podczas pracy nad aplikacjami można wykorzystywać nowoczesne frameworki. Pozwalają one szybko stworzyć wersję zarówno na Androida, jak i na iOS, dzięki czemu budowa multiplatformowych aplikacji jest mniej czasochłonna i o wiele wydajniejsza. Jednym z najlepszych frameworków tego typu jest React Native. Podczas szkolenia React Native. Kurs video. Zostań programistą aplikacji mobilnych opanujesz podstawy tworzenia aplikacji w tej technologii. Zaczniesz od skonfigurowania środowiska, porównasz narzędzia i wybierzesz ich optymalny zestaw, a potem przejdziesz do kodowania!

Wypróbuj kurs React Native i błyskawicznie stwórz doskonałą aplikację mobilną!

Czego się nauczysz podczas naszego profesjonalnego kursu React Native?

 • Nauczysz się budować szybką, nowoczesną i responsywną aplikację mobilną.
 • Dostosujesz środowisko Android i środowisko iOS do tworzenia aplikacji w React Native.
 • Skonfigurujesz projekt pod kątem wymuszania jakości kodu (Prettier, ESlint, Husky).
 • Dowiesz się, jak tworzyć komponenty do wielokrotnego użycia.
 • Odkryjesz, jak elegancko ostylować aplikację.
 • Zrozumiesz, jak działa nawigacja (React Navigation) wraz ze ścieżką uwierzytelniania użytkownika, i ją zaimplementujesz.
 • Zapewnisz obsługę wielu języków w aplikacji.
 • Zbudujesz moduł logowania oparty na platformie Google Firebase, dzięki czemu Twoja aplikacja będzie mogła obsługiwać różne sposoby logowania.

W ciągu ponad siedmiu godzin szkolenia React Native. Kurs video. Zostań programistą aplikacji mobilnych nauczysz się także znajdować i usuwać błędy w aplikacji mobilnej oraz integrować ją z backendem (Firebase). Zagadnienia takie jak tworzenie widoków oraz komponentów, debugowanie aplikacji, internacjonalizacja produktu, ostylowanie, optymalizacja czy implementacja nawigacji zostaną omówione w sposób ułatwiający zrozumienie zachodzących między nimi zależności. Kompleksowe przedstawienie całej architektury dobrej aplikacji mobilnej pozwoli Ci zrozumieć, co jest kluczem do sukcesu, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w konkretnych sytuacjach i jak zapewnić aplikacji bezawaryjne działanie.

Po ukończeniu kursu React Native będziesz mieć podstawowe umiejętności i wiedzę niezbędne do tworzenia komercyjnych aplikacji mobilnych. Zwrócenie uwagi na poszczególne aspekty w doborze technologii oraz konkretnych narzędzi zapewni także doskonałe współdziałanie różnych elementów aplikacji, a to przełoży się na satysfakcję Twoich klientów. A gdy już samodzielnie zaprojektujesz aplikację, zarówno na Androida, jak i na iOS, wystarczy wstawić ją do sklepu Google Play i AppStore.

React Native i kod współdzielony

React Native jest świetnym rozwiązaniem do budowy aplikacji przeznaczonych na dwie platformy, Androida oraz iOS, ponieważ bardzo duża część kodu (około 70 procent) może być w tym przypadku współdzielona. Ten framework oparty na języku JavaScript wykorzystuje tzw. mosty (ang. bridges), łączące kod w JavaScripcie z natywnymi komponentami (innymi słowy, za ich pomocą przekłada kod w JavaScripcie na instrukcje zrozumiałe w ramach każdej platformy z osobna). Zdecydowanie upraszcza to proces kodowania i pozwala na zachowanie wewnętrznej integralności aplikacji. To rozwiązanie, opracowane przez Jordana Walke’a na potrzeby Facebooka, doskonale sprawdza się w praktyce, choć nie należy zapominać o pozostałych 30 procentach kodu do napisania w językach natywnych. Jednak po ukończeniu szkolenia React Native. Kurs video. Zostań programistą aplikacji mobilnych będziesz dokładnie wiedzieć, co i jak masz zrobić!

Zostać deweloperem

Jeśli zainteresowała Cię technologia stojąca za React Native i chcesz się rozwijać jako deweloper aplikacji mobilnych, nie znajdziesz lepszego szkolenia niż React Native. Kurs video. Zostań programistą aplikacji mobilnych. A jest o co grać: twórcy aplikacji w tej technologii są poszukiwani na rynku, a jeśli okazują się dobrzy, zarabiają krocie. React Native jest dla zleceniodawców bardzo kuszącą perspektywą, ponieważ pozwala upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i nie zmusza ich do żmudnego przenoszenia rozwiązań z interfejsu użytkownika między platformami. Z drugiej strony użytkownicy końcowi także lubią mieć do czynienia z aplikacją, którą już znają, nawet jeśli do tej pory używali jej na smartfonie, a teraz chcą używać na iPhonie (albo odwrotnie). Jednolity interfejs użytkownika mimo różnych systemów operacyjnych znacznie to ułatwia — i w ten sposób wszyscy są zadowoleni.

Tylko dla wtajemniczonych

Niektóre moduły Facebooka oraz Instagrama są wykonane w technologii React Native. Zamawiając jedzenie (Uber Eats), rozmawiając z rodziną za granicą (Skype) czy szukając interesujących materiałów multimedialnych (Pinterest), także korzystamy z React Native.

Gdzie szukać newsów i inspiracji jako Frontend Developer?

Sprawdź także, jak wygląda  tworzenie aplikacji na Androida od podstaw.

 • Tytuł: React Native. Kurs video. Zostań programistą aplikacji mobilnych
 • Autor: Sebastian Mysakowski
 • Czas trwania: 07:22:41
 • ISBN: 978-83-283-6589-6, 9788328365896
 • Data wydania: 2021-02-18
 • Format: Kurs Video
 • Identyfikator pozycji: vuczgl
 • Wydawca: Videopoint