Helion


Szczegóły ebooka

 
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia. 93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów

Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia. 93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów


93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów.

Jak często zastanawiasz się, o ile efektywniej możesz się uczyć? Jak często myślisz, by wykorzystując nowoczesne techniki szybkiej nauki spędzać mniej czasu nad książkami mając jednocześnie lepsze rezultaty?

Nie trzeba chyba mówić, że "nieużywany mięsień zanika". Tak samo jest z naszym mózgiem, dlatego też musisz pamiętać, że:

- Jeśli nie trenujesz szybkiej nauki, to stracisz tę umiejętność o wiele szybciej, niż ją zdobyłeś. Ta zasada sprawdza się zawsze i wszędzie.

- Potrzebujesz nie tylko "suchej" teorii, ale przede wszystkim systematycznej praktyki z wykorzystaniem sprawdzonych ćwiczeń.

- Zamiast chodzić na drogie kursy i kupować kosztowne materiały - możesz skorzystać z tej publikacji i ćwiczyć swój umysł kiedykolwiek masz na to ochotę.

Publikacja  "Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia" zawiera 6 zestawów z praktycznymi ćwiczeniami (w sumie to aż 93 ćwiczenia!), które pomogą Ci osiągnąć większą sprawność umysłu i uczyć się jeszcze skuteczniej. Dzięki tym umiejętnościom możesz mieć lepsze oceny w szkole czy na studiach i większe szanse w pracy - lepszą pracę i wyższą pensję.

"Świetna książka z ćwiczeniami, po rozwiązaniu których człowiek zaczyna inaczej myśleć. Jeśli ktoś uważa, że 93 ćwiczenia to dla niego za mało, to po przerobieniu ich może bez problemu wymyślać własne."

Michał, student

  • Tytuł: Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia. 93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów
  • Autor: Paweł Sygnowski
  • ISBN Ebooka: 9788375823059, 9788375823059
  • Data wydania: 2015-03-25
  • Identyfikator pozycji: e_013y
  • Kategorie:
  • Wydawca: Złote Myśli