pomoc

pomoc i najczęściej zadawane pytania

najczęściej zadawane pytania

 • Czy BIBLIO ebookpoint działa poza biblioteką która wykupiła dostęp do platformy?

  BIBLIO ebookpoint działa globalnie, na wszystkich urządzeniach, które posiadają dostęp do internetu. W aplikacji mobilnej działa również offline.

 • Czy BIBLIO ebookpoint zawiera treści darmowe ?

  Oferta BIBLIO ebookpoint to oferta komercyjna. Platforma zawiera obszerną bazę wydawców o renomowanej pozycji na rynku. BIBLIO ebookpoint nie gromadzi treści, które dostępne są w wolnym dostępie.

 • Czy biblioteka otrzymuje kody aktywacyjne i jaki jest ich koszt ?

  Biblioteka otrzymuje nieograniczoną ilość kodów, ilość uzależniona jest od zapotrzebowania danej Biblioteki - Instytucji. Biblioteka - Instytucja nie ponosi kosztów związanych z otrzymaniem kodów aktywacyjnych.

 • Czy czytelnicy widzą pełną ofertę BIBLIO ebookpoint?

  Czytelnicy widzą pełną ofertę we fragmentach oraz tytuły wykupione przez Bibliotekę - Instytucję lub firmę w pełnej dostępności.

 • Czy czytelnik może zgłaszać tytuły do zakupu jako propozycje ?

  Czytelnicy mają prawo oraz możliwość informowania Administratora po stronie Biblioteki o propozycjach do zakupu, naturalnie osobą decyzyjną jest osoba odpowiedzialna po stronie Biblioteki za realizację zamówień.

 • Czy podczas trwania umowy klient może wzbogacać swoją ofertę o nowości wydawnicze ?

  Klient w każdej chwili ma możliwość oraz prawo wzbogacać swoją ofertę o nowości wydawnicze, Do tego celu służy dedykowany panel administratora co przyspiesza i ułatwia ten proces.

 • Czy użytkowanie BIBLIO ebookpoint wymaga instalowania oprogramowania ?

  Użytkowanie platformy BIBLIO ebookpoint nie wymaga instalowania oprogramowania, BIBLIO ebookpoint działa na powszechnie użytkowanych przeglądarkach internetowych.

 • W jakim czasie pojawią się zamówione pozycje na półce w pełnej wersji ?

  Zamówione pozycje powinny pojawić się na półce w ciągu 24-ech godzin.

nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?