BIBLIO ebookpoint

wsparcie merytoryczne dla Twojej uczelni

zamów demo

książki naukowe w abonamencie

Czy możliwa jest subskrypcja na uczelni? Oczywiście, że tak!

Dowodem są książki naukowe w abonamencie platformy edukacyjnej BIBLIO. Możesz zdecydować się na subskrypcję roczną lub kilkuletnią. Twoja uczelnia otrzymuje wówczas dostęp do tysięcy tytułów naukowych i specjalistycznych z wybranej przez Ciebie kategorii, a po zakończeniu subskrypcji decydujesz, czy chcesz ją odnowić, czy zakończyć. Twój opiekun skontaktuje się z Tobą przed końcem umowy i przypomni Ci o możliwości przedłużenia subskrypcji.

zamów demo

dlaczego platforma edukacyjna to doskonałe rozwiązanie dla twojej uczelni?

zamów demo

ebiblioteka uczelniana taka, jak chcesz

To Ty decydujesz, do jakich książek będą mieli dostęp Twoi studenci.

Skala zasobów BIBLIO, zróżnicowanie tematyczne publikacji i zrozumienie Twoich potrzeb są kluczowe w dopasowaniu oferty do Twojej organizacji. Dlatego zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, który pozwoli nam poznać Twoje potrzeby i idealnie dopasować ofertę do Ciebie i Twoich studentów.

chcesz być na bieżąco?

zamów dla uczelni

Biblioteka uczelniana szyta na miarę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom to możliwe! Książki naukowe ebook to format, który pozwala na wygodne czytanie publikacji naukowych w formie elektronicznej. To niezwykle efektywna forma nauki – podczas czytania w aplikacji mobilnej student może robić notatki bezpośrednio na książce i wyszukiwać hasła z aplikacji w przeglądarce internetowej.

Twoi studenci często potrzebują natychmiastowego dostępu do książek naukowych. Książki naukowe online za darmo z Twojej biblioteki uczelnianej będą dla nich świetnym rozwiązaniem. Książka w ciągu kilku sekund od wypożyczenia pojawia się na półce czytelnika, można ją czytać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Platforma edukacyjna BIBLIO jest otwarta zawsze.

Z pewnością w BIBLIO znajdziesz coś dla siebie – książki naukowe warte przeczytania. Będą to książki z dziedziny książki naukowe psychologiczne, książki naukowe o marketingu czy książki naukowe logistyka. Także w tym wypadku kluczem jest różnorodność. Niezależnie, jakie kierunki oferuje Twoja uczelnia, w BIBLIO znajdziesz tytuły, które wzbogacą Twój naukowy księgozbiór.