BIBLIO ebookpoint

dotrzyj do nowego grona czytelników

skontaktuj się

książki online współtworzą potencjał twojego biznesu

BIBLIO ebookpoint to nowoczesna platforma edukacyjna, której częścią jest biblioteka cyfrowa udostępniająca ebooki i audiobooki. Ważnym elementem usługi są certyfikowane kursy video, które cieszą się dużą popularnością wśród czytelników.

Na ofertę BIBLIO składa się obecnie ponad 100 wydawnictw. Część biblioteczna natomiast udostępnia różne rodzaje literatury: od książek popularnych, beletrystycznych po opracowania naukowe czy podręczniki akademickie. To prawdopodobnie największy zbiór tak różnorodnej literatury w Polsce.

Jeśli chcesz dołączyć do tego grona i dodać do BIBLIO swoje publikacje, skontaktuj się z
().

co zyskasz po dołączeniu do nowoczesnej platformy edukacyjnej BIBLIO?

dodatkowe źródło dochodu

nowi czytelnicy

bezpieczne rozliczenia licencji – opłacają je wyłącznie instytucje

nie ma możliwości zakupienia usługi przez pojedynczego czytelnika

bezpieczny system udostępniania treści – tylko zweryfikowany czytelnik może wypożyczać publikacje

ochrona wykorzystania licencji – system pilnuje dat zwrotów i wypożyczeń

zabezpieczenie przed piractwem i bezprawnym udostępnianiem w sieci

dołącz i ty

BIBLIO ebookpoint stale buduje swoją ofertę. Jeśli chcesz stać się częścią nowoczesnego projektu – dołącz do nas. O szczegółach współpracy poinformuje Cię ().

chcesz poznać więcej szczegółów?

Nowoczesna platforma edukacyjna BIBLIO to rozwiązanie doskonałe dla Twojego biznesu. Dlaczego? Tysiące czytelników, setki klientów – instytucji – poznają Twoją markę, co może być szansą na zwiększenie zysków nie tylko z rozliczeń licencyjnych, ale również z zakupu książek drukowanych.

BIBLIO to sposób na dodatkowe źródło dochodu, pozwalają na to przejrzyste zasady rozliczeń licencji. Płacimy Ci za każdą wypożyczoną licencję. Platforma edukacyjna BIBLIO działa na zasadach wypożyczeń. Przy czym system sam pilnuje terminów zwrotów publikacji, tak aby licencje naliczały się zgodnie z umową z wydawcą. Tak – przed rozpoczęciem współpracy podpisujesz z BIBLIO umowę, w która jasno określa warunki współpracy. Dostajesz klarowną informację, jak będzie wyglądał system rozliczeń. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile możesz zarobić.