BIBLIO ebookpoint

darmowe książki online w abonamencie

zaloguj się

biblioteka ebooków

BIBLIO ebookpoint to biblioteka ebooków, audiobooków i kursów internetowych (video). Jeśli cenisz platformy edukacyjne łączące naukę i rozrywkę, koniecznie dołącz do grona czytelników BIBLIO. Jak to zrobić? Kliknij przycisk „sprawdź, gdzie jesteśmy”, wpisz swoje miasto, znajdź bibliotekę, poproś o kod do BIBLIO i korzystaj. Prawda, że proste?

Wypożyczalnia online daje Ci możliwość rozwoju i dostęp do rozrywki o dowolnej porze – możesz czytać ulubione książki na komputerze, tablecie, smartfonie lub czytniku, tak jak lubisz. Aby ułatwić Ci korzystanie z BIBLIO, powstała aplikacja mobilna na systemy Android i iOS.

dlaczego platforma edukacyjna BIBLIO jest najlepszym wyborem?

czytelniku, sprawdź, jak działa nowoczesna platforma edukacyjna

Mapa Polski

Jeśli nie masz jeszcze dostępu do wypożyczalni online, kliknij „sprawdź, gdzie jesteśmy”. Jeżeli zdarzyło Ci się już korzystać z BIBLIO, wróć na początek strony i kliknij „zaloguj się”. Chcesz się tylko rozejrzeć? Kliknij „sprawdź, jak wygląda BIBLIO”

sprawdź, gdzie jesteśmy sprawdź, jak wygląda BIBLIO

chcesz być na bieżąco?


Dołącz do facebookowej społeczności czytelników BIBLIO

chcesz poznać więcej szczegółów?

Darmowe kursy online

Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojej biblioteki miejskiej lub uczelnianej, a tam dowiadujesz się, że zupełnie za darmo możesz mieć dostęp do ponad 200 kursów online. Marzenie? Wiedz, że możesz je szybko spełnić. Kliknij powyżej przycisk „sprawdź, gdzie jesteśmy”, odwiedź bibliotekę w swoim mieście, poproś o kod do BIBLIO i ucz się, korzystając z dowolnej liczby kursów. A kiedy poczujesz przesyt nauką, sięgnij po ebooka lub audiobooka z ulubionego gatunku literackiego i odpoczywaj.

Darmowe kursy online z certyfikatem

Kursy online w BIBLIO są certyfikowane, dzięki czemu po ich ukończeniu i rozwiązaniu testu sprawdzającego otrzymasz poświadczenie zdobytych umiejętności. Certyfikat trafi do Ciebie w wersji elektronicznej, wysłany na Twój adres email.

Darmowy kurs angielskiego online

Czy nauka języków za darmo jest możliwa? Oczywiście, że tak! W BIBLIO znajdziesz mnóstwo możliwości nauki najpopularniejszych języków: angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego, ale również mniej popularnych, takich jak chorwacki, turecki czy arabski.

Darmowy kurs języka angielskiego online z certyfikatem w BIBLIO jest również możliwy. A to dzięki certyfikowanym darmowym kursom video. I wszystko za darmo, ponieważ to instytucja, od której otrzymujesz kod, opłaca licencję.