BIBLIO ebookpoint

różnorodna czytelnia online

zamów demo

nowoczesna wypożyczalnia online

BIBLIO ebookpoint to usługa nowoczesnej czytelni online oferującej książki elektroniczne. Biblioteka ebooków, audiobooków i kursów video może stanowić doskonałe uzupełnienie tradycyjnych zbiorów bibliotecznych.

Według ostatniego raportu o stanie czytelnictwa w Polsce przybywa zwolenników książek elektronicznych. Trend z pewnością nie wyhamuje i coraz więcej osób będzie sięgać po łatwo dostępne pliki PDF czy EPUB. Nowoczesna czytelnia online może być dla jej użytkowników również miejscem rozwoju – dzięki kursom video czy audiobookom.


platforma edukacyjna – jak chcesz i gdzie chcesz

dlaczego platforma edukacyjna to doskonałe rozwiązanie dla Twojej biblioteki?

  • otrzymujesz dostęp do setek publikacji literatury beletrystycznej i specjalistycznej

  • uzyskujesz dostęp do nowości wydawniczych w dniu ich wydania

  • w trakcie trwania umowy korzystasz z nowości bez dodatkowych opłat i aneksów

  • nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania – platforma jest dostępna po jednym kliknięciu w przeglądarce

  • możesz zarządzać platformą za pośrednictwem intuicyjnego panelu administratora

ebiblioteka bez limitu stron

Twoi czytelnicy chętnie korzystają z zasobów cyfrowych, jednak ogranicza ich limit stron? Postaw na rozwiązania, które nie wprowadzają takich ograniczeń!

Platforma edukacyjna BIBLIO nie ogranicza Twoich czytelników, mogą czytać, ile chcą. Niezależnie, czy uczą się w ramach kursu video, słuchają audiobooka, czy czytają ebooki – mogą korzystać z zasobów w dowolnym zakresie. Im więcej, tym lepiej – platforma będzie używana, a czytelnicy zadowoleni.

zamów demo

chcesz być na bieżąco?

zamów dla biblioteki

Cyfryzacja w bibliotece

Cyfryzacja w bibliotece to coraz powszechniejsze zjawisko. Pozwala nie tylko usprawnić niektóre procesy, jak katalogowanie zbiorów czy monitorowanie wypożyczeń i zwrotów, ale również udostępniać zasoby cyfrowe, takie jak ebooki, audiobooki, kursy video czy podcasty. Różnorodność gatunkowa, która do tej pory umożliwiała miłośnikom różnych gatunków literackich znalezienie ciekawej lektury, dzisiaj pozwala na coś więcej – na dopasowanie ulubionego formatu treści do sytuacji czy osobistych preferencji.

Cyfryzacja biblioteki

Cyfryzacja biblioteki ma znaczenie nie tylko w kontekście usprawnienia pracy biblioteki, ale również korzystania z jej zasobów przez czytelników. Przy czym są tacy – na przykład osoby niezaglądające do bibliotek lub zwolennicy kupowania książek na własność – którzy nie wiedzą, że mogą tam znaleźć znacznie więcej niż tylko tradycyjne, papierowe wydawnictwa. Warto dotrzeć do tych osób, by im pokazać, że biblioteka to otwarte na nowości miejsce, gdzie można nie tylko wypożyczyć książkę drukowaną, ale również uzyskać dostęp do nowoczesnej, multiformatowej platformy edukacyjnej, łączącej naukę i rozrywkę w jednej usłudze. Jak wielu czytelników mogłaby zdobyć Twoja biblioteka, gdyby zdecydowała się na udostępnianie im takiego rozwiązania? Sprawdź!