Helion


Szczegóły audiobooka

Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Alfie Bloom i złodziej talizmanu


Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla!
 
Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele niebezpieczeństw o jakich nawet mu się nie śniło. Kamerdyner Wilberforce zostaje porwany w środku nocy a sam zamek wystawiony jest na ogromne zagrożenie. Uwięziony w zamku z przyjaciółką i dwoma kuzynami Alfie musi bronić swego dziedzictwa oraz zapobiec strasznemu losowi zagrażającemu całemu Hexbridge.