Helion


Szczegóły audiobooka

 
Para zza ściany

Para zza ściany


Shari Lapena Para zza ściany

Komu zaufasz, jeśli nie możesz zaufać najbliższym

MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER

Najgłośniejszy thriller 2016 roku.

THE STYLIST

Wszystko zaczęło się od kolacji u sąsiadów

Wstrząsający debiut, pełna napięcia książka o młodej parze i z pozoru zaprzyjaźnionych z nią sąsiadach są w niej zmienne nastroje, kłamstwa, zdrady oraz tajemnice pomiędzy mężami i żonami

Anne i Marco Conti zdają się mieć wszystko odwzajemnianą miłość, cudowny dom i śliczne dziecko, Corę. Ale pewnej nocy, kiedy przebywają na kolacji u sąsiadów, maleńka Cora znika z ich domu. Podejrzenia natychmiast skupiają się na rodzicach. Prawda o porwaniu niemowlęcia jest jednak znacznie bardziej skomplikowana

W domu odgrodzonym od świata stopniowo wychodzi na jaw, co się naprawdę wydarzyło. Detektyw Rasbach wie, że przerażona para coś ukrywa. Z kolei Anne i Marco odkrywają, że w ich małżeństwie są sekrety, które trwają już od wielu lat. Dzień po dniu wychodzą na światło dzienne kolejne wstrząsające tajemnice oszustwa, dwulicowość i niewierność, a czytelnik wstrzymuje oddech aż do szokującego finału.

Skomplikowana, niesłychanie wciągająca opowieść, rollercoaster wrażeń. Szokująca narracja sprawiła, że przerzucałam kartki jak szalona.

Tess Gerritsen,

autorka bestsellera Umrzeć po raz drugi

Akcja doskonale skonstruowana do ostatniego drobiazgu, ksiazka ostra jak brzytwa. Para zza sciany pozostaje w pamieci długo po przeczytaniu ostatniej strony.

Harlan Coben

autor bestsellera Odnaleziony

Prowokująca i szokująca! Jak dobrze możemy poznać ludzi z najbliższego otoczenia? Para zza ściany wprost przyklei cię do swoich kartek w poszukiwaniu odpowiedzi. I znajdziesz ją prawdopodobnie dopiero wtedy gdy już będzie za późno.

Lisa Gardner,

autorka bestsellerów Zaginiona i Złap mnie

Przeczytałam tę powieść jednym tchem, całkowicie pochłonięta akcją. Zagadka jest rewelacyjnie skonstruowana i nadzwyczaj wciągająca!.

Sue Grafton,

autorka bestsellera Z jak zwłoki

Prawdziwi mezczyzni czytaja powiesci napisane przez kobiety. Z powodu książek takiej jak ta. Zaufajcie mi.

Lee Child

autorka bestsellerowej serii o Jacku Reacherze

Genialna! Jeśli ta książka nie stanie się hollywoodzkim hitem, osobiście zjem swój egzemplarz! Pasjonujący psychologiczny thriller o szaleńczym tempie nie pozwoli ci złapać oddechu. Nie da się go odłożyć na półkę, nie doczytawszy do końca.

C.L. Taylor,

autorka thrillera Gdzie kończy się cisza?

Dotąd myślałem, że powiedzenie przeczytać jednym tchem to frazes. A jednak jest prawdziwe!

Linwood Barclay,

autor thrillera Bez śladu

Znakomicie skonstruowany thriller

Associated Press

Para zza ściany trzyma w bezustannym napięciu

The Times

Doskonale skonstruowana zagadka

Metro

Pełna napięcia i zwrotów akcji

NPR.org