Helion


Szczegóły ebooka

Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia

Super dieta 26 - stwórz swoje marzeniaJeżeli odchudzałaś/eś się już wiele razy i ponosiłaś/eś fiasko w swoich zamiarach, to ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Osoby często odchudzające się, z różnymi efektami, są całkowicie zagubione, ponieważ teoretycznie wiedzą wszystko na temat zdrowego żywienia, a pomimo to nie potrafią poradzić sobie ze swoim problemem nadwagi. Wielokrotnie z sukcesem zrzucały niechcianą tkankę tłuszczową, a efekt jo-jo powtarzał się za każdym razem. Zniechęcenie i nieufność w swoje siły narastała z każdą następną nieudaną próbą. Sytuacja wydaje się beznadziejna, ale nie musi tak być, jeśli do tematu podejdziemy kompleksowo i indywidualnie.

Okresowe głodzenie się z zamiarem schudnięcia niejednokrotnie powoduje spowolnienie przemiany materii, jako odpowiedź organizmu na coraz mniejszą ilość dostarczanego pożywienia. Uczucie głodu towarzyszy wszelkim restrykcyjnym dietom, a lęk przed ponownym dyskomfortem sprawia, że możemy odczuwać panikę zmuszającą nas do jedzenia ponad miarę. Hasło, iż od jutra zaczynamy dietę odchudzającą owocuje nadmiernym apetytem, aby zjeść na zapas. To samo robi nasz organizm - boi się i dlatego odkłada tkankę tłuszczową. W takim przypadku powrót do normalnego jedzenia bez właściwego zrównoważenia diety może przynieść ogromne rozczarowanie.

Koniec z drakońskimi dietami, umartwianiem się, a efekty przejdą najśmielsze oczekiwania!

Wstęp

Rozdział i

Podział na grupy wg preferencji żywieniowych

Grupa i węglowodanowcy

Grupa ii białkowcy

Grupa iii mieszana

Rozdział ii

Czynniki bezpośrednio wpływające na skuteczność odchudzania

Rozdział iii

Właściwa motywacja

Rozdział iv

Wpływ psychiki na proces odchudzania

Rozdział v

Zasady super diety 26

Rozdział vi

Czynniki współtowarzyszące przy odchudzaniu

Rozdział vii

Produkty szczególnie polecane i ich zalety

Rozdział viii

Przykładowe przepisy kulinarne

Potrawy rybne

Bezmięsne dania obiadowe

Pasty do kanapek

Surówki

Przepisy mięsne

Zupy krem

Desery

Epilog