Helion


Szczegóły ebooka

Poradnik Konkursowicza

Poradnik Konkursowicza


Wspaniała wiadomość dla ludzi biorących udział w różnego rodzaju konkursach i loteriach. Pewnie wiele razy zadawali sobie pytania: 'Dlaczego nie wygrałem?', 'Co takiego wiedzą tzw. zawodowi gracze, że co chwilę wygrywają?' Aż w końcu znalazł się gracz, który postanowił się podzielić swoim 8 letnim doświadczeniem w tej nietypowej dziedzinie.
Zbigniew Trzcionkowski w swoim ""Poradniku Konkursowicza"" dzieli się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniem, przedstawiając poszczególne rodzaje konkursów i loterii. Książka została napisana prostym językiem, przez praktyka, dzięki czemu bez lania wody zawiera dokładnie to, co trzeba wiedzieć, aby zacząć wygrywać. Autor na przykładach pokazuje w jakie konkursy warto grać, a w jakie niekoniecznie. Oprócz wad i zalet nie zabrakło opisu sposobów i sposobików stosowanych przez graczy.

Poradnik Konkursowicza odsłania też ciemniejsze strony tego światka, dzięki czemu świeżo upieczony konkursomaniak nie będzie tracił czasu i zasobów na coś, co jest z góry skazane na porażkę. W osobnym rozdziale pokazano gdzie i jak szukać nowych konkursów. Autor pamiętał też, aby poruszyć takie tematy jak podatki przy sprzedaży nagród, problemy ze spamem i plagiatami, a nawet właściwe podejście psychologiczne.

Wygrywać może każdy

Zawsze czytaj regulamin

Konkursy na hasło, wierszyk, tekst

Kreatywności można się nauczyć!

Konkursy fotograficzne

Uwaga na plagiaty

Konkursy i loterie promocyjne z kodami

Zakupy „na zapas”

Konkursy typu „pełna godzina”

Najszybsza odpowiedź SMS

Problemy ze spamem

Konkursy hackerskie, czyli gierki

Głosowania, zaproszenia, „lajki”

Loterie SMS z inflacją losów

Cudowne systemy do gier hazardowych

Gdy wygrasz

Skąd brać konkursy/loterie?

Podatki

Sprzedaż nagród

Psychologia wygrywania

  • Tytuł: Poradnik Konkursowicza
  • Autor: Zbigniew Trzcionkowski
  • ISBN Ebooka: 978-8-3790-0040-1, 9788379000401
  • Data wydania ebooka: 2013-03-22
  • Identyfikator pozycji: e_131s
  • Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok