Helion


Szczegóły audiobooka

Aniołowie. Tajni Agenci Boga

Aniołowie. Tajni Agenci Boga


Billy Graham - jeden z największych mentorów USA podnosi zasłonę dzielącą to, co widzialne i niewidzialne, by dać nam poznać Aniołów – tajnych agentów Boga.

Ta klasyczna książka zbiera doświadczenia Billy Grahama i innych, którym objawili się aniołowie w chwilach szczególnej potrzeby. "Gdybyśmy mieli otwarte duchowe oczy, zobaczylibyśmy nie tylko świat pełen złych duchów i mocy - ale także potężne anioły z wyciągniętymi przed siebie mieczami, którzy zostali posłani dla naszej obrony." - Billy Graham. Tak, anioły istnieją i nie są produktem twojej wyobraźni. Nie wierzysz? Bardzo możliwe, że po odsłuchaniu tej książki zmienisz zdanie.

O autorze

Billy Graham, urodził się w 1918 w Charlotte, amerykański ewangelista i teolog, jeden z najbardziej znanych mówców na świecie i autor wielu bestsellerów. Najbardziej rozpoznawalna postać w protestantyzmie drugiej połowy XX wieku. Osobiście spotkał się i rozmawiał z każdym prezydentem Stanów Zjednoczonych od Trumana do Obamy. Był doradcą amerykańskich prezydentów od Eisenhowera po Busha, z wieloma z nich był zaprzyjaźniony. W latach 50. i 60. walczył z komunizmem i rasizmem. Odwiedził wiele krajów świata, w tym państwa socjalistyczne takie jak: Węgry, Polskę, Związek Radziecki i Koreę Północną. Laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Orderu Imperium Brytyjskiego, najwyższych cywilnych wyróżnień amerykańskich, siódmego miejsca na liście najbardziej podziwianych osób XX wieku Instytutu Gallupa. Był kaznodzieją, który przemawiał do największej liczby słuchaczy w historii, pierwszym duchownym, który otrzymał gwiazdę w Hollywood Walk of Fame. Zmarł w 2018 roku w Montreat.