Helion


Szczegóły audiobooka

same same

same same


Barbara Klicka same same ISBN 978-83-288-5662-2 Fikcjonariusz Zakłamane tylko losy własne stają się mocniejszym snem, Mechaniczność się wzmaga i rozwydrzone skupienie, Pustka zaś po wydarciu się pocisku Komplikuje się w mechanizm wprawiany w ruch (korbą). Witold Wirpsza, Nowy podręcznik wydajnego zażywania narkotyków Do faktów! A potem tak negocjacje w sprawie nieagresji. Byle nie zbyt ciche. Krzyczy się po to, żeby było jaśniej. A potem, owszem, zaglądan...

Barbara Klicka

Ur.
1981 w Płocku
Najważniejsze dzieła:
Wrażliwiec (2000), nice (2015).

Poetka, autorka książek same, same (2012) i nice (2015). Animatorka kultury, członkini zespołu Pochwalone i autorka tekstów dla niego, współtwórczyni projektu Nowy Tajny Detektyw (wraz z Jackiem Dehnelem). Laureatka Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius i Nagrody Literackiej Gdynia (obie w 2016).

Kupując książkę wspierasz fundację Nowoczesna Polska, która propaguje ideę wolnej kultury. Wolne Lektury to biblioteka internetowa, rozwijana pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W jej zbiorach znajduje się kilka tysięcy utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez MEN, które trafiły już do domeny publicznej. Wszystkie dzieła są odpowiednio opracowane - opatrzone przypisami oraz motywami.