Helion


Szczegóły ebooka

Kiedy szukam

Kiedy szukam

Dominik staje na głowie by przekonać Lenę do powrotu do domu cioci Teresy. Kamil, który choć nie rozumie determinacji przyjaciela, postanawia mu tym pomóc.

 

Lena ponownie mierzy się z przeszłością, gdy Darek próbuje siłą zmusić ją do powrotu do Warszawy. Na dodatek zdaje sobie sprawę z tego, że będzie musiała w końcu porozmawiać z rodzicami.

 

Perspektywa zbliżającego się ślubu Łukasza i Patrycji spędza jej sen z powiek, gdyż Kuba może nie wrócić  do  kraju na czas.

 

Dziewczyna ma wrażenie, że błądzi po omacku szukając rozwiązania.

 

Czy Lena odważy się przyjąć pomocną dłoń i pozwoli poprowadzić się przez burzliwy okres

 

Co się dzieje, kiedy bolesna przeszłość dopada człowieka? Przekonacie się o tym śledząc poruszające losy dziewczyny, której przeznaczenie bezustannie rzuca kłody pod nogi. Historia Leny pochłonie Was bez reszty, wyciśnie z oczu łzy wzruszenia i sprawi, że długo nie będziecie mogli o niej zapomnieć. „Kiedy szukam” to szczera, niepowtarzalna i bardzo życiowa powieść. Gorąco polecam!
Monika Maliszewska, @maitiri_books


Dopiero jak sięgnęłam po kontynuacje losów Leny, zdałam sobie sprawę jak bardzo tęskniłam za wszystkimi bohaterami! Aleksandra Rak wie, jak wkraść się do serca czytelnika i wywołać w nim ogrom emocji, które po przeczytaniu książki buzują w nim jeszcze długi czas. Uwielbiam pióro autorki i historie, które tworzy! A „Kiedy szukam” pokochałam już od pierwszych stron!
Justyna Skubis, @justus_reads


Kiedy szukam” to idealna kontynuacja losów Leny. Jeszcze więcej emocji, trudne wybory i nadzieja na nową miłość. Przeczytaj, gwarantuję, że się nie zawiedziesz.
Patrycja Wakuła, @kredzia

  • Tytuł: Kiedy szukam
  • Autor: Aleksandra Rak
  • ISBN Ebooka: 978-83-7995-482-7, 9788379954827
  • Data wydania ebooka: 2021-05-31
  • Identyfikator pozycji: e_225b
  • Wydawca: Wydawnictwo Inanna