Helion


Szczegóły ebooka

Sztuka zabijania

Sztuka zabijania

Przyjaciele z podwórka w warszawskiej Radości wierzyli, że przejdą przez życie ramię w ramię. I chociaż koleje losu ich rozdzieliły, przyjaźń sprawia, że kiedy jednemu z nich grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, chłopaki z Radości ponownie jednoczą siły.

 

Zbyszek podejmuje się ochrony córki miliardera. Nie podejrzewa jednak, że lukratywne zlecenie zmieni się w rozgrywkę z bezwzględnym zawodowym zabójcą. Zwłaszcza, że uczucia, jakie wzbudza w nim Ola, uniemożliwiają chłodny profesjonalizm, bez którego może nie zdołać powstrzymać przeciwnika.

 

Simon z zabijania uczynił sztukę. W tym co robi, nie ma sobie równych. Zleceniodawcy cenią jego skuteczność i zaangażowanie. Nikt, włącznie z nim samym, nie przypuszcza, że nowe i pozornie proste zlecenie stanie się tak wielkim wyzwaniem.

 

Chłopaki z Radości stają do pojedynku z Simonem. Pojedynku, w którym stawką jest nie tylko życie Oli.


„Sztuka zabijania” to historia, która pokaże, że miłość może przyjść w najmniej spodziewanym momencie życia. Przygotujcie się na ogromną dawkę sensacji oraz bohaterów, których nic nie jest w stanie zatrzymać przed niebezpieczeństwem jakie na nich czyha. Od tej książki nie sposób się oderwać.
Grażyna Wróbel, Czytaninka

Małgorzata Lisińska nieustannie zaskakuje. Tym razem postanowiła dać czytelnikom coś zupełnie nowego. „Sztuka zabijania” nie tylko przyprawia o szybsze bicie serca, ale powoduje również chwile ze wstrzymanym oddechem w oczekiwaniu na dalszy ciąg. Połączenie romansu z sensacją jest tym, czego szukam w książkach, a tutaj dostałam to pod najlepszą postacią. Polecam!
Magdalena Jarząbek, Czytam w pociągu

Porywająca, pełna intryg książka o zakazanym uczuciu, które nigdy nie powinno się przydarzyć… Każdy rozdział dostarcza tak wielu emocji! których czytelnik oczekuje. Czekam na więcej! Serdecznie polecam.
Sylwia Lewandowska, @sylwia_books

  • Tytuł: Sztuka zabijania
  • Autor: Gosia Lisińska
  • ISBN Ebooka: 978-83-7995-491-9, 9788379954919
  • Data wydania ebooka: 2021-05-31
  • Identyfikator pozycji: e_225c
  • Wydawca: Wydawnictwo Inanna