Helion


Szczegóły ebooka

 
Daniel

Daniel


Daniel Roark, wzięty kardiochirurg z Los Angeles budzi się pewnego dnia w pułapce, z której nie ma wyjścia i w której prawa fizyki zawodzą. Kto go tam uwięził i w jakim celu – oto tajemnica, którą próbuje rozwikłać. Książka Marcina Lechny łączy thriller z elementami science-fiction, astrologią i refleksją nad wpływem przemian cywilizacyjnych na kształt współczesnego świata.

 

“Spójrz na świat innymi oczyma i odkryj niewidzialne siły które nami żądzą. Pozwól się pochłonąć powieści,  do której wciaż będziesz wracał myślami!

Pierwsza książka Marcina Lechny  – DANIEL  – jest wciągającą historią o młodym i ambitnym kardiochirurgu z Los Angeles, który z niewiadomych przyczyn zostaje uwięziony w miejscu, które wymyka się wszystkim znanym prawom natury i fizyki. Zagadką pozostaje kto go tam uwięził, w jakim celu oraz jak długo zamierza go tam przetrzymywać. 

Jest to fantastyczna powieść traktująca o człowieku, jego naturze i przemianach cywilizacyjnych, które mają ogromny wpływ na otaczający NAS świat. 

Absolutnie wyjątkowa i bardzo męska pozycja, która dostarczy Wam wielu mocnych wrażeń. Trzymająca w napięciu, tajemnicza i mistyczna.

Po jej przeczytaniu już nic nie wydaje się takie jak przedtem.

  1. Rodział I
  2. Rodział II
  3. Rodział III
  4. Rodział IV
  5. Rodział V
  6. Rodział VI
  7. Epilog
  8. Podziękowania