Szczegóły ebooka

Kulinarne inspiracje

Kulinarne inspiracje

Adrian Wojtasik

Ebook

“Kulinarne inspiracje…” to bogaty zbiór przepisów, wskazówek, ciekawostek, sentencji i artykułów z podróżniczym motywem w tle. To pozycja tak kolorowa, jak różnorodny jest świat. Znajdują się tutaj przepisy na zupy, dania główne, przekąski, sałatki, słodkości i oryginalne napoje. Książka odchodzi od mody pozycji monotematycznych - ma zaskakiwać i inspirować. To chęć powrotu do książek, które pamiętam z dzieciństwa, w których można było znaleźć różne receptury, do książek, które zaskakiwały z każdą kolejną stroną, które nie były oczywiste. To lubię! Lubię kolor, różnorodność i bogactwo smaków i aromatów... z Polski i ze świata.Punktem wyjścia dla tego projektu stał się blog kulinarny, który przed laty był moim całym kulinarnym światem. Bo gotować każdy może, wystarczy tylko dobry przepis. W tej książce znajdziesz tylko sprawdzone receptury.

W książce znajdziesz m.in.

● przepisy na zupy

● przepisy na dania główne

● przepisy na szybkie przekąskie

● przepisy na słodkości

● przepisy na sałatki

● przepisy na oryginalne napoje

● triki dobrego kucharza

● ciekawostki na temat produktów i nie tylko

● interesujące sentencje

Smacznego!

 

Nazywam się Adrian Wojtasik. Mam 21 lat. Na co dzień jestem studentem dwóch kierunków na Uniwersytecie Warszawskim. Studiuję dziennikarstwo i medioznawstwo oraz stosunki międzynarodowe. Trenując dziennikarskie rzemiosło, pracuję również w trzech redakcjach, tj. w warszawskim Radiu Kampus, telewizji studenckiej Uniwerek.TV oraz miesięczniku Nasz Rymanów. Każdego dnia staram się udowadniać, że niemożliwe nie istnieje, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się spełnia. Właśnie dlatego realizuję wytrwale swoje pasje. Oprócz mediów uwielbiam kulinaria i podróże - kocham łączyć te dwa światy, przec co mogę w 100% poznawać odwiedzane miejsca w różnych zakątkach globu.

Lubię czytać książki i oglądać filmy dokumentalne. Interesują mnie techniki samorozwoju i komunikacji społecznej. Kocham świat, smakuję życie.

  • Tytuł: Kulinarne inspiracje
  • Autor: Adrian Wojtasik
  • ISBN: 978-83-963048-0-3, 9788396304803
  • Data wydania: 2021-10-08
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: e_265u
  • Wydawca: E-bookowo