Szczegóły ebooka

Mam tak samo jak Ty

Mam tak samo jak Ty

Magdalena Ostrowska-Dołęgowska

Ebook

“Mam tak samo jak Ty” to książka bardzo osobista. Jest podróżą po wybranych zagadnieniach ze świata psychologii oraz osobistą wędrówką autorki.

 

“Wciągające, pełne emocji prawdziwe historie przełożone i wyjaśnione akademicką wiedzą z zakresu psychologii - dla mnie mieszanka doskonała. “Mam tak samo jak Ty” może być kluczem, którym otworzysz drzwi do prawdziwego “ja”, do wolności, radości życia przez zrozumienie i akceptację. Życzę Ci pięknej podróży w odkrywaniu siebie!”

 

Iwona Guzowska - wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie, autorka książki “Najważniejsza decyzja”.

 

Nieważne, z jakimi demonami walczysz: czy jest to niskie poczucie własnej wartości, obsesja na punkcie jedzenia czy strach przed przegraną - na pewno jest ktoś, kto toczy podobną walkę. Ma tak samo jak ty. Magda opowiada o tym dzieląc się swoją historią oraz przytaczając poglądy i odkrycia psychologicznych autorytetów. Jej książka jest pokrzepiająca, a przy okazji napisana lekkim piórem. A czy sprawi, że zawrzesz pokój lub przynajmniej rozejm ze swoimi demonami? To zależy od Ciebie. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.

 

Agnieszka Passendorfer - nauczycielka jogi, redaktor naczelna magazynu JOGA, autorka książek “13 lekcji jogi”, “10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu” oraz “13 lekcji miłości”.

 

Autorką “Mam tak samo jak Ty” jest Magdalena Ostrowska-Dołęgowska, dziennikarka, redaktorka, była ultramaratonka i zawodniczka rajdów przygodowych. Współautorka książki “Szczęśliwi biegają ULTRA”. Nauczycielka jogi, miłośniczka psychologii, autorka bloga mojekoniki.pl.

 

  • Tytuł: Mam tak samo jak Ty
  • Autor: Magdalena Ostrowska-Dołęgowska
  • ISBN: 978-83-8226-632-0, 9788382266320
  • Data wydania: 2021-11-12
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: e_2740
  • Wydawca: Avia Artis