Helion


Szczegóły audiobooka

 
Nowa asystentka  opowiadanie erotyczne

Nowa asystentka opowiadanie erotyczne


Stojąc w kolejce przy barze, poczuła na swoim nagim ramieniu dotyk.

Hej wyszeptała Kathy. Miałam nadzieję, że przyjdziesz.

Jen odwróciła się szybko, zauważając, że Kathy patrzy na nią jakoś inaczej niż zwykle. Jej wzrok był bardziej zuchwały, a dłoń nadal znajdowała się na ramieniu jej szefowej. Jen odsunęła się impulsywnie i niepewnie uśmiechnęła.

No wiesz, nie lubię takich imprez, ale wypada się pokazać powiedziała sztywno, próbując wymazać z pamięci to, co przed chwilą się wydarzyło.

Jasne. Do zobaczenia później. Kathy mrugnęła do niej i wróciła do tłumu wołających ją asystentek, które siłą wyciągały ją na parkiet. Jen wzięła wino i wyszła na zewnątrz zapalić papierosa. To niedorzeczne" pomyślała. Nie mogę pozwolić sobie na bliższe relacje z tą dziewczyną..."

Jen jest kobietą sukcesu, prowadząca własną agencję marketingową. Jej życie wypełnione jest głównie pracą. Nie ma wielu znajomych, a jej związki to przelotne romanse. Wszystko zmienia się, kiedy do jej firmy przychodzi nowa, piękna asystentka, która od pierwszego dnia budzi w niej uczucie pożądania. Czy Jen złamie dla niej zasady, którym podporządkowane było całe jej życie?