Helion


Szczegóły ebooka

Blizny  gejowskie opowiadanie erotyczne

Blizny gejowskie opowiadanie erotyczne


Przepraszam wymamrotał bez namysłu. Było mu głupio, że nadal trzymał te zdjęcia w sypialni i zadręczał się wspomnieniami. Nie chciał wypaść w oczach szatyna na słabego, choć tak właśnie się czuł. Jeśli czujesz się niekomfortowo...

Daj spokój. Młodszy mężczyzna mu przerwał i zbliżył się do niego, by delikatnie go pocałować. Dla mnie to tylko zdjęcia, a dla ciebie mnóstwo wspomnień. To zrozumiałe, że potrzebujesz czasu na wykonanie kolejnego kroku.

Och. Czuł się przy tym mężczyźnie mniej doświadczony i dziwnie zagubiony, a przecież miał już czterdzieści lat. Cieszę się, że to rozumiesz. Odchrząknął. To... na czym stanęliśmy?

Chyba właśnie mieliśmy wykonać ten kolejny krok. Szatyn puścił mu oczko i z szerokim uśmiechem zaczął rozpinać mu koszulę. Mam nadzieję, że jesteś gotowy.

James wywrócił oczami i sam sięgnął do koszulki mężczyzny, by wsunąć pod nią dłonie i dotknąć ciepłej skóry.

Nie jestem nieśmiałą dziewicą wymamrotał. Może i mam pewne problemy, ale wiem, do czego tutaj zmierzamy. I jestem bardzo, ale to bardzo zainteresowany".

James przechodzi trudne chwile po rozstaniu z ukochanym. Przypadkowo trafia do klubu, gdzie poznaje tajemniczego, wyraźnie młodszego mężczyznę, który z jakiegoś powodu nie chce zostawić go w spokoju. Jak rozwinie się ta niespodziewana znajomość?