Szczegóły ebooka

Symbioza  6 opowiadań erotycznych o dominacji i uległości

Symbioza 6 opowiadań erotycznych o dominacji i uległości

Catrina Curant, Black Chanterelle, SheWolf, Victoria Pazdzierny

Ebook

Zbiór opowiadań o dominacji i uległości spod pióra autorek LUST. Poznaj nowy wymiar rozkoszy, eksplorując fascynujący i różnorodny świat BDSM w ramach 6 fantazji o zniewoleniu. Tylko czy to naprawdę takie oczywiste, kto tu jest "górą"?

Wolność w zniewoleniu" Catriny Curant: Czasami trzeba stracić kontrolę nad swoim życiem, aby ją odzyskać. Jak się odnaleźć po doświadczeniu przemocy domowej?

Pokój zabaw, czyli małżeństwo nie musi być nudne" Catriny Curant: Opowieść o przestrzeni, w której pojęcie mąż i żona" zastępują: kochankowie.

Gejmerka" Black Chanterelle: Spotkanie streamerki i internetowego celebryty przekształca się w nieprzewidywalną sesję BDSM. Które z nich wygra walkę o dominację?

Bieguny - dzienniki dominy" SheWolf: Dominująca kobieta ze sprecyzowanymi oczekiwaniami względem relacji szuka świadomego, pełnego uległości mężczyzny. Czy pod tą potrzebą władania kryje się coś więcej?

Wrześniowe ruiny: Hasło bezpieczeństwa" Catriny Curant: Kobieta, opuszczony dworek w głębi lasu i nieznajomy mężczyzna. Jak daleko można posunąć się w swoich fantazjach?

Brzoskwiniowa rozkosz" Victorii Październy: Dwie kochające się dziewczyny uzupełniają swój monogamiczny związek elementami BDSM, których każda z nich potrzebuje, aby poczuć się spełnioną.

  • Tytuł: Symbioza 6 opowiadań erotycznych o dominacji i uległości
  • Autor: Catrina Curant, Black Chanterelle, SheWolf, Victoria Pazdzierny
  • ISBN: 9788728280607, 9788728280607
  • Data wydania: 2022-02-14
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: e_2bzo
  • Wydawca: LUST