Szczegóły ebooka

Intrygujący świadek  opowiadanie erotyczne

Intrygujący świadek opowiadanie erotyczne

Ewa Maciejczuk

Ebook

Niewiele myśląc, ochlapałam go wodą, aby ostudzić jego emocje.

Ej, a to za co?

Za to, że podrywasz kuzynkę blefowałam. Przecież nie zapytam, kim jest. Niekontrolowanie zaczął się śmiać.

Nie wiem, ile zdążyłaś wypić, ale bredzisz, mała rzucił, po czym upił wina i podał mi butelkę. Zrobiłam dokładnie to samo, co on, po czym oblizałam wargi, a on poprawił spodnie w kroku, patrząc na mnie drapieżnym wzrokiem. Czyli jednak zagadka została rozwiązana: nie jesteśmy spokrewnieni. Wstał i stanął za mną. Nachylił się, szepcząc mi do ucha: Masz ochotę się zabawić w innym miejscu?

Odchyliłam głowę, aby na niego spojrzeć.

Co niby masz na myśli? dopytywałam. Jego kciuk pogładził moją wargę, a ja lekko przygryzłam jego opuszek. Zabawę łóżkową?

Mam klucze do sypialni, gdzie stoi wódka powiedział, po czym sięgnął do kieszeni i zabrzęczał kluczami niemalże przed nosem. Zaśmiałam się i chwyciłam za butelkę, upijając trochę zawartości. Cierpliwie czekał na moją odpowiedź. Wstałam, chwyciłam za szpilki i ruszyłam na boso w stronę budynku.

Na co czekasz? rzuciłam przez ramię."

Iza skuszona lepszą pracą, postanawia powrócić do swojego rodzinnego miasta. Nie spodziewa się, że wesele, na którym musi się pojawić, zmieni jej całe życie. I że nic nie będzie takie, jak zakładała, przyjmując posadę w firmie, w której dominują mężczyźni. Czy przeciwna związkom i romantycznym gestom kobieta otworzy się na nową, intrygującą relację?

Marek szybko ulega czarowi nowo poznanej Izy. Wspólna zabawa jednak szybko się kończy, gdy zostaje wystawiony. Czy ich drogi ponownie się skrzyżują i przystojny świadek zobaczy jeszcze kobietę i tym razem zatrzyma ją na dłużej u swojego boku?

  • Tytuł: Intrygujący świadek opowiadanie erotyczne
  • Autor: Ewa Maciejczuk
  • ISBN: 9788728220917, 9788728220917
  • Data wydania: 2022-02-28
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: e_2chh
  • Wydawca: LUST