Szczegóły ebooka

Kilka upalnych nocy

Kilka upalnych nocy

Anna Szczypczyńska

Ebook

Bez miłości do samej siebie nigdy nie osiągnie się prawdziwego szczęścia.

Nowa, rozpalająca zmysły książka Anny Szczypczyńskiej o odkrywaniu własnego ja oraz ukrytych pragnień!

Krzysztof był jej pierwszą miłością. Miłością, dla której Natalia kilka lat wcześniej odważyła się przeciwstawić despotycznej matce i wyprowadzić z domu. Mieli kupić mieszkanie, adoptować psa, kto wie, może z czasem pojawiłyby się dzieci? Ale zamiast tego Krzysztof oznajmia, że odchodzi. Plany i marzenia Natalii pękają niczym mydlana bańka, a i tak już niskie za sprawą specyficznego wychowania poczucie własnej wartości zostaje dodatkowo nadszarpnięte. Kobieta musi zbudować swoje życie i przede wszystkim siebie na nowo.

Na szczęście nie jest w tym sama! Jest Franek, którego do tej pory widziała jedynie jako sąsiada od przesyłek, i jest Gaba nowa koleżanka z pracy, a jednocześnie ucieleśnienie tego, kim Natalia zawsze chciała być: atrakcyjną kobietą, która robi to, na co ma ochotę, a nie to, co powinno się robić.

To przy nich Natalia po raz pierwszy od długiego czasu poczuje beztroską radość, nabierze chęci, by lepiej poznać siebie i swoje ciało.

Pozwól się uwieść Kilku upalnym nocom!

Tak się roztańczyłam, że przed chwilą sąsiad przyszedł ze skargą. A przystojny ten sąsiad? Trzeba było go zaprosić do wspólnej zabawy. Roześmiałam się na głos. Nie znałam jej jeszcze dobrze, ale dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Nie jest w moim typie. Zresztą wolałam być sama. Kolejna rzecz, jakiej nie spodziewałam się tego wieczoru napisać. Masz rację, przed tobą najlepszy czas. Nie ma nic przyjemniejszego niż nawiązywanie relacji ze sobą.

Uwierzyłam jej. (fragment książki)

  • Tytuł: Kilka upalnych nocy
  • Autor: Anna Szczypczyńska
  • ISBN: 9788308077481, 9788308077481
  • Data wydania: 2022-03-23
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: e_2cpy
  • Wydawca: Wydawnictwo Literackie