Szczegóły ebooka

LEGO MINDSTORMS Wynalazca Robotów - Księga pomysłów

LEGO MINDSTORMS Wynalazca Robotów - Księga pomysłów

Yoshihito Isogawa

Ebook

128 prostych maszyn i sprytnych urządzeń

LEGO Inspiracje dla każdego

LEGO® MINDSTORMS® Wynalazca Robotów – Księga pomysłów zawiera dziesiątki kreatywnych sposobów budowania niesamowitych mechaniz­mów za pomocą zestawu LEGO MINDSTORMS Wynalazca Robotów. Każdy model zawiera listę wymaganych części, ograniczony do minimum tekst, zrzuty ekranu z programu LEGO MINDSTORMS Robot Inventor oraz kolorowe zdjęcia wykonane pod różnymi kątami. Dzięki temu dowiesz się, gdzie umieścić wszystkie części bez korzystania z instrukcji budowania krok po kroku.

Nauczysz się pracować z silnikami i czujnikami, budować roboty, które mogą chodzić lub samodzielnie się poruszać, oraz tworzyć praktyczne narzędzia do podnoszenia, otwierania drzwi, rysowania, a nawet wystrzeliwania pocisków i innych pomysłowych cudów. Każdy model demonstruje proste zasady mechaniczne, które można wykorzystać jako elementy składowe dla własnych kreacji. Zainspirujesz się do łączenia mechanizmów lub dostosowywania ich do własnych zabawek, samochodów, gier i nie tylko.

Co najlepsze, każda część potrzebna do zbudowania tych maszyn zawarta jest w jednym zestawie: LEGO MINDSTORMS Wynalazca Robotów (#51515)!

O Autorze

Yoshihito Isogawa z Tokio w Japonii jest pisarzem technicznym i ekspertem LEGO. Oprócz prowadzenia Isogawa Studio, Inc., prowadzi warsztaty i wykłady o LEGO w szkołach i muzeach nauki oraz tworzy modele LEGO na różne imprezy i wystawy. Jest autorem popularnych serii: LEGO Technic Idea Book,  LEGO Power Functions Idea Book,  LEGO Technic Non-Electric Models, a także książek: The LEGO MINDSTORMS EV3 Idea Book i The LEGO BOOST Idea Book  (wszystkie wydane przez No Starch Press).

Jego modele w ruchu możesz obejrzeć na stronie
https://www.youtube.com/ISOGAWAYoshihito/.

Ta nieoficjalna książka nie jest autoryzowana ani zatwierdzona przez Grupę LEGO.

Wiek 10 lat i więcej

  • Tytuł: LEGO MINDSTORMS Wynalazca Robotów - Księga pomysłów
  • Autor: Yoshihito Isogawa
  • ISBN: 978-83-7541-477-6, 9788375414776
  • Data wydania: 2022-06-12
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: e_2sdl
  • Wydawca: Promise