Helion


Szczegóły audiobooka

Dasz radę. Przewodnik na trudne czasy

Dasz radę. Przewodnik na trudne czasy


Subiektywny poradnik Jakuba Porady na trudne czasy. Autor, podróżnik, dziennikarz telewizyjny i radiowy, w najnowszej książce radzi, jak podróżować za grosze, nigdy się nie nudzić, znaleźć czas na rozwijanie pasji i odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój.

Na podstawie prywatnych historii, odniesień do życia i własnych doświadczeń Porada w łatwy i barwny sposób pomaga odnaleźć potencjał i drogę do lepszego życia. Jak sprawić, żeby się chciało chcieć? Jeśli potrzebujesz pozytywnego kopa, dzięki któremu zaczniesz rozwijać swoje pasje, uczyć się języków obcych, a nawet czytać jedną książkę dziennie – nie zwlekaj i weź się do lektury!

Ta książka, pełna osobistych porad, z których można korzystać garściami, jest dla każdego - niezależnie od wieku i grubości portfela. To proste! Zasługujesz na radość z życia, poznanie nowych rzeczy i poczucie sukcesu z osiągnięcia wyznaczonych celów, a także - na ekstra kasę. Wszystko to jest w zasięgu twoich możliwości.i!

W 2011 roku padło słynne pytanie: "Panie premierze jak żyć?". Do dziś nie padła na nie równie słynna odpowiedź. Gdybyście jednak chcieli zapytać o to Jakuba Poradę to ta książka jest jego odpowiedzią. Z wyjątkową lekkością pisze o bardzo poważnych sprawach, z dystansem do życia, ale i do siebie, co bardzo cenne. W czasie pandemii i po niej to z pewnością jedna z najlepszych recept na lepsze życie jakie ktokolwiek mógł nam "wypisać". Piotr Kraśko, dziennikarz i prezenter telewizyjny

Rady Porady przeczytałam jednym tchem i to z wielką przyjemnością. Bo Kuba pisze nie tylko o swoim doświadczeniu, podpiera się tez mnóstwem przykładów, powiedzonek, cytatów z Wielkich, które ubarwiają tę opowieść. Jest tam mnóstwo konkretnej wiedzy, z której natychmiast można skorzystać, więc i ja nie zawaham się jej użyć. Zwłaszcza teraz. Grażyna Wolszczak, aktorka