Szczegóły ebooka

Biwak: 10 opowiadań erotycznych do poczytania na urlopie

Biwak: 10 opowiadań erotycznych do poczytania na urlopie

Malin Frosa, B. A. Feder, VER, Catrina Curant, Annah Viki M., SheWolf

Ebook

Znów zrobiło mi się gorąco i przyjemnie. Zaraz za tą przyjemnością przyszło uczucie wstydu. Czułam się niekomfortowo. Tymczasem Łukasz posuwał się wyżej, jego palce tańczyły na moich udach i dwa razy musnęły moją kobiecość. Nie wiedziałam, czy robił to specjalnie, czy niechcący, czy w ogóle zdawał sobie sprawę, że dotyka mojej cipki. W skrytości marzyłam, że posunie się o krok dalej i włoży we mnie swoje śliskie i zwinne palce. Moja cipka była na to gotowa, chciała tego, pragnęła. Czułam to pulsowanie. I ja byłam gotowa na seks z obcym mężczyzną. Może dlatego, że był obcy, że przed nim mogłam udawać kogoś innego, nie musiałam się otwierać, zwierzać. No i nigdy więcej byśmy się nie spotkali. Niewiele myśląc, rozszerzyłam lekko nogi na znak, że chcę, że pragnę."

Do uzdrowiskowej miejscowości przyjeżdża samotna kobieta po czterdziestce. Tam spotyka mężczyznę, który jest nią wyraźnie oczarowany. Ona zaczyna o nim fantazjować, aż znów się spotykają, tym razem w gabinecie masażu.

Jak potoczy się ta sesja?

Bohaterki tego zbioru to kobiety, które mimo kryzysów i niepowodzeń nie poddają się. Biorą życie za rogi i przejmują kontrolę nad własnym losem bo na poszukiwanie przyjemności i spełnienia nigdy nie jest za późno. Ten zbiór to idealna propozycja na letnie dni, bo gorąca atmosfera dodatkowo sprzyja przełamywaniu własnych granic. Dodaje odwagi, by sięgnąć po więcej, zacząć żyć mocniej, intensywniej...

W skład zbioru wchodzi 10 pikantnych opowiadań:

Robota do zrobienia

Bez słowa

Dolce Vita

Wiosenne przebudzenie

Uratuj moje serce

Słowa nie są potrzebne

Biwak

Spadające maski

Spotkanie we mgle

Kuracjuszka

  • Tytuł: Biwak: 10 opowiadań erotycznych do poczytania na urlopie
  • Autor: Malin Frosa, B. A. Feder, VER, Catrina Curant, Annah Viki M., SheWolf
  • ISBN: 9788727082462, 9788727082462
  • Data wydania: 2023-07-15
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: e_3g6j
  • Wydawca: LUST