Szczegóły ebooka

10 fantazji na łonie natury: antologia erotyki outdoorowej

10 fantazji na łonie natury: antologia erotyki outdoorowej

Catrina Curant, Annah Viki M., Victoria Październy, Lisa Vild

Ebook

"Była szybka, jakby znała każdy kawałek lasu, jakby fakt, że biegnie boso, ułatwiał jej bieg zamiast go utrudniać ale mimo to ją złapał, chociaż gdzieś z tyłu głowy wiedział, że to nie ona była zwierzyną w tym polowaniu. Sukienkę praktycznie sama zsunęła, jej długie palce wsunęły się pod jego koszulkę, sprawiając, że jęknął na wpół z zaskoczenia, na wpół z rozkoszy. Były zimne, ale to się nie liczyło, może to on był rozgrzany, rozpalony, tak aby zrównoważyć jej chłód?".

Jest taka magiczna noc w roku, kiedy mistyczne istoty tańczą wśród ludzi, sprawiając, że budzą się w nas namiętności i żar. To opowieść na skraju światów, bo chociaż ona jest kobietą z krwi i kości nie da się ukryć, że jest w niej coś z innego świata. Spotykają się na leśnej imprezie. Ona jest dużo młodsza, a jej gra na skrzypcach i oczy hipnotyzują. Uwodzi go i... ucieka. To opowieść o zauroczeniu, miłości z dzieciństwa i oczekiwaniu. Cóż, w Noc Kupały, w tę najkrótsza noc roku, szukano nie tylko bogactwa ukrytego w Kwiecie Paproci, szukano również miłości.

Biwak na łonie natury, wyjazd na wieś z dala od cywilizacji, powrót w rodzinne strony... Różne są okoliczności i motywacje bohaterek i bohaterów, ale jedno pozostaje niezmienne - dzika przyroda staje się świadkiem rodzących się namiętności. W powietrzu unosi się zapach pożądania, które musi zostać ugaszone, bo inaczej wszystko pochłonie. Nie da się z nim walczyć, jest równie nieokiełznane jak żywioł natury.

Rosnące napięcie, mroczny erotyzm i pierwotna dzikość. To cechy tego zbioru, który rozpali Was do czerwoności!

Zbiór zawiera następujące opowiadania:

Bardzo upalne lato

Las pachnący namiętnością

Momenty. Skradziona rozkosz

Samotnik

Słoneczne języki

Jeden tydzień w roku

Wrześniowe ruiny: Hasło bezpieczeństwa

Leszy, demon lasu, i Córka Lisa

Biwak

Noc Kupały: Zaklęty

  • Tytuł: 10 fantazji na łonie natury: antologia erotyki outdoorowej
  • Autor: Catrina Curant, Annah Viki M., Victoria Październy, Lisa Vild
  • Tłumaczenie: Emil Chłabko
  • ISBN: 9788727102290, 9788727102290
  • Data wydania: 2023-12-05
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: e_3pl4
  • Wydawca: LUST