Szczegóły ebooka

Marka osobista w branży IT. Jak ją zbudować i rozwijać

Marka osobista w branży IT. Jak ją zbudować i rozwijać

Krzysztof Kempiński

Ebook

Marka osobista specjalisty IT. Jak ją zbudować i rozwijać

Witaj w świecie nieograniczonych możliwości zawodowych

Jesteś specjalistą IT. I jesteś dobry w tym, co robisz. Masz wiedzę, doświadczenie, chcesz się nimi podzielić z innymi, pomóc im radzić sobie z problemami, które sam już dawno rozwiązałeś, może także zaprezentować się od tej strony przyszłym pracodawcom i zleceniodawcom, tylko... kto - poza Tobą - wie o tym, co potrafisz, w czym jesteś biegły? Koledzy z pracy? Klienci? Dziś, w dobie powszechnego dostępu do sieci, urządzeń i narzędzi pozwalających łatwo i szybko się zareklamować, dotarcie do osób, do których chcesz dotrzeć jako specjalista w danym obszarze IT, powinno być proste. Jednak nie każdy potrafi to zrobić ot tak. Naturalnie i bez znacznego nakładu pracy.

Do zbudowania marki osobistej nie wystarczy znajomość technikaliów. Potrzebna jest wiedza dotycząca samej marki osobistej: czym jest, jakie są jej składowe. Warto także mieć świadomość korzyści wiążących się z jej posiadaniem. Potem można się skupić na metodach jej kreowania. Wreszcie dobrze będzie poznać historie osób powszechnie znanych w świecie rodzimego IT, by móc zaczerpnąć naukę z ich doświadczeń. Wszystko to znajdziesz w książce, która - w co mocno wierzy jej autor, ekspert w branży IT, bloger, youtuber i podcaster - pomoże Ci w stworzeniu silnej marki osobistej.

Zobacz zapis z webinaru prowadzonego przez Krzysztofa Kempińskiego oraz Michała Kosiorka na temat: „Marka osobista na rynku pracy w IT” ⤵️

 

O autorze

Wstęp

I. Co to jest marka osobista?

II. Po co marka osobista w branży IT?

III. Jak budować markę osobistą?

IV. Narzędzia i sprawdzone praktyki

V. Dobre przykłady

Podsumowanie

Bibliografia

  • Tytuł: Marka osobista w branży IT. Jak ją zbudować i rozwijać
  • Autor: Krzysztof Kempiński
  • ISBN: 978-83-289-1301-1, 9788328913011
  • Data wydania: 2024-02-20
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: maospr
  • Wydawca: Helion
  • Kategoria wiekowa: 14+