Деталі аудіокниги

Szpony diabła

Szpony diabła

Marek Boszko-Rudnicki

Завантаження...
AУДІОКНИГА
Завантаження...

Góry Stołowe kryją wiele tajemnic.

Jedną z nich jest miejsce, które od zakończenia wojny strzeżone jest przez tajemniczą grupę. Jej członkowie pilnują, by to, co zostało ukryte z rozkazu najwyższych władz niemieckich III Rzeszy, nawet dziś nie dostało się w niepowołane ręce. Przypadek sprawia, że zaczynają tracić kontrolę nad sytuacją. A wszystko za sprawą dziennikarza, który otrzymuje na międzynarodowym targu staroci tajemniczą, zardzewiałą skrzynkę, która była przeznaczona dla kogoś innego. Zaczyna się polowanie. Ktoś chce za wszelką cenę odzyskać dziwny artefakt. Dziennikarz i jego przyjaciel, od lat poszukujący tajnej broni Hitlera, muszą teraz stawić czoła zagrożeniu, przed którym nie ochroni ich nawet policja i tajne służby. Istnieją bowiem tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego

Brutalna, ostra jazda w otoczeniu, które tylko pozornie wydaje się sielankowe. Marek Boszko-Rudnicki i tym razem nie zawiódł, tworząc prequel powieści Remedium 111.

Marek Boszko-Rudnicki - dziennikarz i redaktor kilku tytułów prasowych, laureat nagród dziennikarskich SDP, SDRP oraz BBC. Z wykształcenia informatyk, pasjonat historii, paleoastronautyki i gór. Autor wielu publikacji dotyczących tajemnic historii i odkryć z pogranicza nauki nieakademickiej.

  • Назва:Szpony diabła
  • Автор:Marek Boszko-Rudnicki
  • Час тривання:13:45:00
  • Лектор:Leszek Filipowicz
  • ISBN:9788728458679, 9788728458679
  • Дата видання:2022-11-14
  • Формат:Aудіокнига
  • Ідентифікатор видання: e_2z5j
  • Видавець: Saga Egmont
Завантаження...
Завантаження...