Wydawca: LUST
Jako LUST stawiamy sobie za cel publikowanie literatury erotycznej dla każdego. Nasze oryginalne opowiadania i serie erotyczne są dostępne w postaci e-booków i audiobooków na całym świecie, w wielu różnych językach. Wydając literaturę erotyczną chcemy pokazać, że myślenie o seksie i posiadanie seksualności jest w porządku. Jest to przecież jedno z najbardziej podstawowych pragnień i równocześnie ważna część bycia istotą ludzką.
1
Ebook

Erotyczny alfabet: J jak Język - zbiór opowiadań

Malin Frosa, Alessandra Red, Everly Kane, Ruth Ross, ...

Nastia z zawodową dokładnością pieściła moje ciało, doprowadzając na granicę szaleństwa. Nasze pocałunki i zapachy zlewały się ze sobą, tworząc iście uzależniającą mieszankę. Ulokowana między moimi nogami dociskała mnie do łóżka, skubiąc wargami moją szyję, sutki, brzuch... Zatrzymałam ją. Pchana instynktem, nagłą odwagą i ciekawością w eksperymentowaniu z własną seksualnością, postanowiłam zrealizować swój pomysł. Miałam dla niej prezent". Bohaterowie i bohaterki kolejnego zbioru w serii Erotyczny alfabet" tak jak narratorka Podniebnych fantazji" eksplorują rozkosz z seksu oralnego bez względu na okoliczności. Poznaj opowiadania, w których wiodącą rolę dawcy rozkoszy odgrywa język bez względu na płeć, różnicę wieku czy odległość od domu. W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych: Umowa na seks 1: Na głodzie Wiosenne przebudzenie Pocałunek albo psikus Balijskie przyjemności Biwak Kuracjuszka Podniebne fantazje Plan Alfa Arkana Femdom Licytacja, czyli historia miłości za 821 zł

2
Audiobook

Żar pożądania - zbiór romansów erotycznych

Sofia Fritzson

Zbiór romansów erotycznych autorstwa Sofii Fritzson: Iskra pragnienia - Jennifer: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 1 - Josefin: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 2 - Namiętne spotkania 1: Jessica - Namiętne spotkania 2: Jesper - Jill: Jedna tajemnica i trzy namiętne spotkania 3 - Ogniste spojrzenia 1: Jonna - Ogniste spojrzenia 2: Jimmy - Płomień namiętności - Żar pożądania

3
Ebook

Sen nocy letniej opowiadanie erotyczne

B. J. Hermansson

Malin nie musi pytać dwa razy, czy chciałabym pojechać do Dalarny na obchody nocy świętojańskiej. Zapowiada się słoneczna pogoda, gry, zabawy, śpiew i piękny słup majowy przystrojony gałązkami i kwiatami przez kilkoro przyjaciół. Oraz co oczywiste siedem gatunków kwiatów włożonych pod poduszkę. Malin nie wie, że potajemnie się w niej kocham. Czy wystarczy mi odwagi, żeby w końcu jej o tym powiedzieć? Tak naprawdę nie znamy się aż tak dobrze. Nie wiem nawet, czy kręcą ją dziewczyny. Ale może? Sen nocy letniej" to opowiadanie erotyczne o tęsknocie i odwadze, by zaufać swoim uczuciom.

4
Audiobook

Zamiast sztuki dotknij mnie! - opowiadanie erotyczne

Sarah Skov

Nieznajomy delikatnie mnie odpycha i znacząco spogląda na podłogę. Kładę się na plecach, a mężczyzna się na mnie osuwa. Wydaje mi się, że podobnie jak ja nie wytrzyma już długo. Penetruje mnie płynnymi ruchami, pieprząc tak samo gorliwie, jak masturbowały się kobiety Picassa pod okiem mistrza. Dzisiaj jednak to nie malarz jest widzem". Pewnego popołudnia młoda pani kurator i przystojny miłośnik sztuki zostają sam na sam w pustym muzeum. Poza nimi w budynku znajdują się tylko portrety nagich kobiet Picassa wiszące na ścianach i ktoś, kto prawdopodobnie przygląda się im przez kamerę monitorującą... Opowiadanie zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową, Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności poprzez historie, w których główną rolę grają namiętność, intymność, miłość i pożądanie, a także żywa narracja i erotyzm.

5
Ebook

Obcy - opowiadanie erotyczne

Katja Slonawski

On zamyka drzwi, łapie ją w talii i przyciąga do siebie. Gładzi wewnętrzną stronę jej ud i nie trzeba wiele, żeby była gotowa. Podciąga spódnicę, opuszcza rajstopy i pozwala mu pochylić siebie do przodu, w stronę umywalki. Głaszcze jej pośladki, przesuwa dwoma palcami wzdłuż warg sromowych, w przód i w tył, do łechtaczki. Doznanie wybucha w jej ciele jak płomienie. Gdy w jej okolicy otwierają nowy bar, czuje nieodpartą potrzebę, by tam pójść. Jej namiętność zostaje na nowo obudzona do życia przez nieznajomego mężczyznę i prowokowana przez jej własną wyobraźnię. Zapach drzewa sandałowego i oliwki, który drażni jej zmysły, wydaje się znajomy, a jej świat spowija różowy blask. Szybko uzależnia się od chodzenia do baru i flirtowania z obcym, zamiast wracać do domu, do męża. To erotyczne opowiadanie o kobiecie, która nie ma ochoty na romantyczne kolacje chce po prostu poczuć żar prawdziwej namiętności, taki jak dawniej.

6
Audiobook

Wakacje uległej 2: Padok seria erotyczna BDSM

Catrina Curant

Myślisz o nim mówi mój kochanek, leży na boku i patrzy na moją twarz. Jego palce błądzą po moim ciele. Tak, ja... Przerywam, a on zakłada mi włosy za ucho. Widzę, to ciekawe, podniecające. Nachyla się nade mną, jego palce głaszczą mi krocze. Podoba mi się to. Ten ogień i to, że jesteś teraz moja. Nie jego. Jestem, panie, jestem twoja odpowiadam szczerze. Jestem. I nie chcę tego zmieniać. A jednocześnie pragnę innego mężczyzny. Grzeczna dziewczynka chwali, a jego palce zagłębiają się we mnie. Jestem znów gotowa, dla niego będę zawsze. Odwróć się." Urlop. Ona postanowiła spędzić go nietypowo, na tygodniowej sesji BDSM, podczas której musi się podporządkować. Całkowicie i bezwarunkowo. Tyle że Mirabell to uwielbia: to moment, w którym może odpocząć od decydowania i zarządzania. Jej Pan dba o wszystkie jej potrzeby i chociaż ma ciężką rękę jest jednocześnie czuły. Jednak gdy na horyzoncie pojawia się Dziki inny Uległy, jej spokój zostaje zakłócony. Napięcie miedzy całą trójką rośnie, a Mirabell odkrywa, że tych dwóch mężczyzn coś łączy... Druga część z cyklu Wakacje uległej" autorstwa Catriny Curant.

7
Ebook

Kraka - opowiadanie erotyczne

Veronica Must

Mimo, że próbowałam być opanowana, połączenie z jego siłą było tak wspaniałe, że zupełnie oddałam się spotkaniu ze sztywnym członkiem i energią, którą w sobie miał. Był naprawdę męski." Główna bohaterka poznaje Asgera, jednak wszystko kończy się fiaskiem. Jest zbyt gorliwy i pozbawia ją całego pożądania. Ona spotyka innego mężczyznę, ale nie może przestać myśleć o Asgerze, ich drogi wkrótce znów się przecinają. Ku własnemu zaskoczeniu, czuje wtedy pragnienie, nad którym nie ma kontroli, szybko okazuje się, że żadne z nich nie potrafi się opanować. Jego pożądanie staje się jej pożądaniem, a ona jest jak uzależniona. Kraka" to nowela o wielkiej namiętności, takiej, której nie można się oprzeć, i której być może w ogóle się nie spodziewamy.

8
Audiobook

Trochę krąglejsza Wenus opowiadanie erotyczne

Annah Viki M.

Marta ma kompleksy z powodu swojej tuszy. Nie potrafi zaakceptować tego, że przytyła z powodu choroby i nie może zrzucić nadmiarowych kilogramów. Do tego czuje się samotna. Szef wysyła ją na służbowe szkolenie, gdzie poznaje przystojnego Jamesa. Czy czarnoskóry mężczyzna pokaże jej, jak może wyglądać namiętność? Co wyniknie z ich spotkania i jak to wpłynie na Martę?