Szczegóły ebooka

Joga piękna

Joga piękna

Marta Kucińska

Ebook

Młoda twarz przez długie lata? Naturalnie!

Chcemy i potrafimy zadbać o kondycję własnego ciała. W tym zakresie funkcjonujemy coraz lepiej, coraz bardziej świadomie. Wykonujemy specjalne zestawy ćwiczeń zbawiennych dla mięśni brzucha, ud, ramion i pośladków. Pocimy się na siłowniach, w klubach fitness, praktykujemy pod czujnym okiem trenerów personalnych. Wszystko po to, by czuć się dobrze. By dobrze wyglądać. By jak najdłużej zachować w zdrowiu młode, piękne i sprężyste ciało. Dlaczego jednak w tych staraniach skupiamy się na wszystkich jego partiach poza twarzą? Przecież to właśnie na niej oznaki zmęczenia, stresu i przemijającego czasu odbijają się najmocniej.

Zmarszczki, poszarzała cera, oczy bez blasku - nie trzeba się z tym godzić!

Sama natura wyposażyła nas w doskonałe narzędzie pomagające w zachowaniu młodości - są nim mięśnie twarzy. Jest ich ponad pięćdziesiąt i - podobnie jak inne mięśnie - można i trzeba je ćwiczyć, rozwijać, relaksować. Marta Kucińska, konsultantka ajurwedy oraz twórczyni bloga Joga Piękna, stworzyła autorską, holistyczną metodę pozwalającą naturalnymi metodami zadbać o zdrowy i świeży wygląd. Łączy w niej ćwiczenia mięśni twarzy z treningiem oddychania, elementami diety czy nauką świadomej mimiki. Dzięki praktykowaniu Jogi Piękna zredukujesz zmarszczki, zlikwidujesz podwójny podbródek, poprawisz owal twarzy, a nawet do pewnego stopnia zmienisz jej wygląd poprzez uwydatnienie kości policzkowych czy ust.

Brzmi zbyt pięknie? A jednak. Promienny, młodzieńczy wygląd jest teraz w Twoim zasięgu, trzeba tylko zacząć, a potem konsekwentnie ćwiczyć. Do dzieła!

 

Książkę polecają:

Piękno jest dla wszystkich! Po przeczytaniu książki Marty wiem to na pewno. Zawsze trzymałam stronę natury, myśląc o swoim wyglądzie i dbając o swoje ciało i duszę. Marta jest biologiem, miłośniczką jogi, znawczynią ajurwedy i piękną kobietą. Trzeba mieć w sobie całe pokłady miłości do innych, by tak pieczołowicie zebrać w całość swoją wiedzę i doświadczenie i stworzyć poradnik prawdziwego piękna. Ta książka jest prawdziwa, naturalna, pomocna i zwyczajnie mądra. Pomoże Wam dbać o siebie, ale też o środowisko. Bo Marta wie, że wszystko jest ze sobą połączone. I tą dobrą nowiną dzieli się z nami.


Magda Mołek, dziennikarka, prowadzi kanał na YouTubie ― W moim stylu | www.youtube.com/WMOIMSTYLUMagdaMolek)

Jeżeli poszukujesz naturalnych i naprawdę skutecznych rozwiązań, które pomogą Ci zatrzymać młody, zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga, to trafiłaś we właściwe miejsce. Piękna, elastyczna i przede wszystkim promienna cera wcale nie musi być zasługą drogich zabiegów w profesjonalnych gabinetach. Dzięki Marcie sama możesz być nie tylko swoją najlepszą przyjaciółką, ale i kosmetyczką. Praktyka Jogi Piękna szybko stanie się rytuałem, bez którego nie będziesz już mogła wyobrazić sobie swojej pielęgnacyjnej rutyny. Ta książka oferuje tak wiele za tak niewiele, więc prostu zrób sobie ten wspaniały prezent: zatrzymaj swoją naturalną urodę jak najdłużej!

Tamara Gonzalez Perea, influencerka i prezenterka telewizyjna, www.TamaraGonzalezPerea.com | www.youtube.com/TamaraGonzalezPerea

 

W czasach kiedy ciągle się śpieszymy i szukamy dróg na skróty, dbanie o urodę sprowadzamy zwykle do zakupu nowego kremu lub zabiegu medycyny estetycznej. Ta książka pozwala zrozumieć, na czym polega proces starzenia się, jak to, co jemy, nasz styl życia czy nawyki wpływają na wygląd. Marta pokazuje nam metody — ćwiczenia i masaże twarzy, które pomagają złagodzić efekty upływu czasu. Książka dla każdego, kto lubi mieć realny wpływ na to, co widzi w lustrze.

Katarzyna Malczyk, blogerka, @myskinstoryy | www.instagram.com/myskinstoryy/

 

JOGA PIĘKNA w mediach:

 

GLAMOUR.PL: Joga twarzy - co to jest, jakie daje efekty i czym różni się od innych zabiegów? Pytamy eksperta

ELLE.PL: Targi ELLE ZEN

KOBIETA.INTERIA.PL: Marta Kucińska: Co w sercu, to i na twarzy...

DZIEŃ DOBRY TVN: Opadające powieki - jak sobie z nimi radzić?

PYTANIE NA ŚNIADANIE (TVP2): Joga przeciwzmarszczkowa

ZWIERCIADLO.PL: Joga piękna. Rozmowa z Martą Kucińską nauczycielką jogi twarzy, konsultantką ajurwedy

CHARAKTERY.EU: Stan skóry często świadczy o zdrowiu całego organizmu – wywiad z Martą Kucińską

ZEBERKA.PL: Superfoods dla skóry – co jeść, by mieć ładną cerę?

HELLOZDROWIE.PL: Joga piękna, czyli odmładzanie twarzy bez botoksu i wypełniaczy. Wypróbuj te ćwiczenia!

YOGA & AYURWEDA magazyn: Joga Piękna zamiast skalpela?

BEGLOSSY.PL: Jak zacząć przygodę z jogą twarzy? Wywiad z Martą Kucińską

ZEBERKA.PL: „Osoby zestresowane odczuwają wiele napięć w ciele, a twarz to istna mapa stresu”. Marta Kucińska o zachowaniu równowagi między ciałem, duszą i umysłem

WSTĘP (5)

Rozdział I. JOGA PIĘKNA - NATURALNE ODMŁADZANIE (13)

Rozdział II. PROCES STARZENIA SIĘ TWARZY, CZYLI DLACZEGO KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY CI NIE POMOŻE (25)

Rozdział III. NAWYKI WPŁYWAJĄCE NA WYGLĄD TWARZY (51)

Rozdział IV. STYL ŻYCIA (69)

Rozdział V. JOGA TWARZY (107)

Rozdział VI. RĘCE, KTÓRE LECZĄ, CZYLI ROLA MASAŻY W ODMŁADZANIU (147)

Rozdział VII. PIELĘGNACJA SKÓRY I WŁOSÓW (189)

Rozdział VIII. AROMATERAPIA DLA URODY (247)

Rozdział IX. PIĘKNO WEWNĘTRZNE (255)

TEST NA DOSZE (276)

  • Tytuł: Joga piękna
  • Autor: Marta Kucińska
  • ISBN: 978-83-283-9399-8, 9788328393998
  • Data wydania: 2020-10-14
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: jogapv
  • Wydawca: Sensus