Szczegóły ebooka

13 lekcji jogi

13 lekcji jogi

Agnieszka Passendorfer

Ebook


Polecamy wywiad z Autorką na kobieta.interia.pl

W styczniowym magazynie "Cosmopolitan" przeczytacie artykuł z jogą Agnieszki Passendorfer w roli głównej.Przyjmij zaproszenie i spędzaj z jogą 13 księżycowych miesięcy w każdym roku... Na świecie można spotkać bardzo różnych ludzi. Jedni wolą spędzać czas na pielęgnacji ogrodu, inni w modnej kawiarni, a jeszcze inni w pracy. Niektórzy ćwiczą na siłowni, inni chodzą na basen, a jeszcze inni siedzą przed telewizorem. Ale coraz więcej ludzi... ćwiczy jogę. Dlaczego? Może to dziwne, ale joga wbrew obiegowej opinii jest dostępna dla wszystkich: grubych, chudych, energicznych i flegmatycznych, zabieganych i niechętnie uprawiających sport, elastycznych i sztywnych. A także dla tych, którzy mają problemy ze zdrowiem.

Autorka tej książki twierdzi, że joga zawsze przynosi ze sobą pozytywne zmiany, dotyczące nie tylko zdrowia i samopoczucia, ale także myślenia i życia. Na własnym przykładzie opisuje procesy, które towarzyszą ćwiczeniom, inspiruje, proponuje różne rozwiązania, zachęca do systematycznych praktyk. Jej celne rady przydadzą się zwłaszcza początkującym, a opisy pozycji jogi ułatwią samodzielne ich wykonywanie. Książka wzbogacona jest także o jej przepisy na energetyczne potrawy. Napisana z humorem i życzliwością pomoże przetrwać niejeden kiepski dzień. Oczywiście książka nie zastąpi realnego działania, czyli po prostu wybrania się do szkoły jogi i praktykowania, ale może wspaniale uzupełnić Twoje ćwiczenia i zwiększyć Twoje zaangażowanie. Najpierw książka, potem mata i do dzieła!

"Kiedy regularnie staję na macie, w moim życiu wszystko samo doskonale się układa..."


Agnieszka równie lekko fruwa nad matą, jak pisze o jodze. Nie ukrywa jednak, że po drodze do lekkości nieraz trzeba było zamienić się w Wojowniczkę. Jej osobisty i szczery dziennik motywuje do tego, żeby walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać.

Kasia Bem, nauczycielka jogi, autorka książki Happy detoks

Joga jest cudownym narzędziem zmiany. Uczy kierować uważność ku naszemu wnętrzu, zarówno na planie fizycznym, jak i emocjonalnym i duchowym. A to nie może nie przynieść pozytywnych skutków w naszym życiu. Dla mnie właśnie o tym jest książka Agnieszki — świetnie napisany, bardzo osobisty dziennik życiowej zmiany. Gorąco polecam!

Jarosław Gibas, socjolog, nauczyciel, autor książek, m.in. Życie. Następny poziom

Joga to nie tylko aktywność fizyczna. To sztuka życia. Sztuka, której można i warto się nauczyć. Agnieszka Passendorfer zaś opowiada o tej sztuce w intrygujący i niezwykły sposób.

Dorota Mrówka, autorka książki Joga bez napinki

Do książki dołączone są kupony rabatowe mi.in. na warsztaty jogowe, eko jedzenie i naturalne kosmetyki:

www.openbyhorses.pl
www.orientana.pl
www.yogastudio.pl
www.spizarnia.net.pl
www.yogarepublic.pl
www.facebook.com/krystian.mesjasz.3

Wstęp (7)

MIESIĄC 1. Lekcja nr 1: Gadżety (10)

MIESIĄC 2. Lekcja nr 2: Decyzja (30)

MIESIĄC 3. Lekcja nr 3: Nauczyciel (52)

MIESIĄC 4. Lekcja nr 4: Pierwsza pozycja (76)

MIESIĄC 5. Lekcja nr 5: Radość (96)

MIESIĄC 6. Lekcja nr 6: Powtórki (118)

MIESIĄC 7. Lekcja nr 7: Strach (140)

MIESIĄC 8. Lekcja nr 8: Jedzenie (162)

MIESIĄC 9. Lekcja nr 9: Rytuały (184)

MIESIĄC 10. Lekcja nr 10: Ból (206)

MIESIĄC 11. Lekcja nr 11: Integralność (228)

MIESIĄC 12. Lekcja nr 12: Urlop (250)

MIESIĄC 13. Lekcja nr 13: Opinie (272)

  • Tytuł: 13 lekcji jogi
  • Autor: Agnieszka Passendorfer
  • ISBN: 978-83-283-3363-5, 9788328333635
  • Data wydania: 2016-11-25
  • Format: Ebook
  • Identyfikator pozycji: jogrok
  • Wydawca: Sensus