Details zum E-Book
Czy to naprawdę Ty, Boże
Loren Cunningham
Przygoda słuchania i bycia posłusznym głosowi Boga
Marzenie Lorena Cunninghama zaczęło się od wizji fal młodych ludzi przemieszczających się przez kontynenty i ogłaszających Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie całej ziemi. Kilka dekad później rozrosło się ono do międzywyznaniowego ruchu chrześcijan z różnych stron świata, którzy poświęcają się głoszeniu Ewangelii temu pokoleniu.
Jak to się stało, że Bóg sprawił, że Lorena marzenie powstałe z wizji przemieniło się w rzeczywistość? Pan prowadził go i jego żonę Darlene przez serię trudnych lekcji swojego kierownictwa. Czy to naprawdę Ty, Boże? nie jest tylko praktycznym przewodnikiem w słuchaniu Bożego głosu, ale także niesamowitym świadectwem, jak podczas podążania za wskazówkami Pana nasze życie może wpłynąć na świat, przemieniając go dla chwały niebieskiego królestwa.
Loren Cunningham jest założycielem Młodzieży z Misją (Youth with a Mission – YWAM) oraz autorem książek. W swoich misyjnych podróżach odwiedził każdy kraj na Ziemi.
Rekomendacje:
Ogromnie podobała mi się ta książka i wierzę, że jej treść dotknie wiele milionów ludzi. ~ Brat Andrzej
Cieszymy się ze sposobu, w jaki Bóg pobłogosławił Młodzież z Misją w docieraniu do ludzi z różnych zakątków świata dla PANA Jezusa Chrystusa. Trwajcie w dobrej pracy. Macie moje wsparcie i moją modlitwę. ~ Billy Graham
- Podziękowania
- Słowo o rzeczach nadprzyrodzonych
- Nie wszystko złoto
- Dziedzictwo rodzinne
- Dziewczynka, która zmieniła nasze życie
- Fale
- Małe początki
- Towarzysz, żona i przyjaciel
- Bóg powie ci osobiście
- Wody błękitne, wody niespokojne
- Klucz do wyzwolenia
- Przychodząc do Boga z czystym sercem
- Pomnażanie prowadzenia
- Niebezpieczeństwo sukcesu
- Monachium: świat w miniaturze
- Człowiek w cieniu
- Trzy kroki w słuchaniu Boga
- Kalafi wraca do domu
- Nie rezygnuj ze statku
- Czy kogoś to obchodzi?
- Rybia historia
- Poznając Go bliżej
- Kilka słów uaktualnienia
- Dwanaście punktów do zapamiętania - Słuchanie Bożego głosu
- Zostań misjonarzem z Młodzieżą z Misją (Youth with a Mission YWAM)!
- Krótka historia Młodzieży z Misją w Polsce
- Serce dla Polski
- 1Każdy z osobna ma prawo wyznawać swoje błędy, jak przekonuje go do tego Duch Święty. (Jk 5,16; 1J 1 i przykład Dawida w 2 Sm 11-12). W tej książce zawarto wyznania dwóch osób, które złożyły je dobrowolnie, aby okazała się łaska Boża i aby dla innych były one pomocą (przyp. autora).
- Informacje o książce
- Titel:Czy to naprawdę Ty, Boże
- Autor:Loren Cunningham
- ISBN:978-83-8247-023-9, 9788382470239
- Veröffentlichungsdatum:2021-07-16
- Format:E-Book
- Artikel-ID: e_23nc
- Verleger: Szaron