Najciekawsze wydarzenie biblioteczne

Opisz, nagraj, zaśpiewaj - forma dowolna

Najciekawsze wydarzenie biblioteczne

Zasady konkursu ?

#1

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie biblioteki publiczne, które na dzień 27 stycznia 2025 roku mają podpisaną umowę z BIBLIO ebookpoint. 


#2 

Konkurs polega na przedstawieniu, w dowolnej formie, opinii o najciekawszym wydarzeniu bibliotecznym
W każdym roku biblioteki organizują setki wydarzeń dla czytelników. W 2022 roku było to ponad 202 tys. wydarzeń stacjonarnych, a w 2023 roku niemal 200 tys. Do tego dochodzą wydarzenia online: konferencje, seminaria czy wydarzenia dla czytelników. 

Zatem jest z czego wybierać. Które wydarzenie biblioteczne według Ciebie i pracowników Twojej biblioteki było najciekawsze? Daj nam znać i weź udział w konkursie!

 

#3

 

Forma dowolna! 
Lubicie pisać? - Opiszcie najciekawsze, Waszym zdaniem, wydarzenie biblioteczne.

Wolicie nagrywać filmy? - Wyślijcie do nas nagranie, gdzie chwalicie się, które wydarzenie wywarło na Was największe wrażenie i dlaczego. 

Próbujecie swoich sił w poezji? - Chętnie przeczytamy wiersz o najciekawszym wydarzeniu bibliotecznym.

 

#4

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Każdy ma równe szanse, niezależnie kiedy wyślesz zgłoszenie, ani w jakiej formie. 

Liczy się kreatywność i zaangażowanie!

 

REGULAMIN

 

Nagroda w konkursie - czytnik inkBOOK ?

Nagrodą w konkursie jest czytnik Calypso Plus firmy inkBOOK z preinstalowaną aplikacją BIBLIO. Co to oznacza? 

Oznacza to, że po otrzymaniu nagrody nie musisz już nic robić. Wystarczy, że uruchomisz czytnik, a aplikacja BIBLIO będzie już czekać na Twoich czytelników

Oczywiście czytnik daje możliwość pobrania również innych aplikacji oraz pojedynczych książek. Nie jest ograniczony wyłacznie do naszej oferty. Zależy nam na tym, aby służył Tobie i Twoim czytelnikom, jak najlepiej! 

 

Najczęściej zadawane pytania ?

Jak zdobyć czytnik do biblioteki w konkursie?

 

To bardzo proste! Wystarczy, że wyślesz pracę konkursową do 10 lutego 2025 roku. 

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie biblioteki, które na dzień 27 stycznia mają podpisaną aktywną umowę z BIBLIO ebookpoint.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

 

W konkursie może wziąć udział każdy klient (biblioteka publiczna) nowoczesnej platformy edukacyjnej BIBLIO ebookpoint. 

 

Co jest nagrodą w konkursie?

 

Nagrodą w konkursie jest czytnik Calypso Plus firmy inkBOOK. Czytnik umożliwa zarówno czytanie ebooków jak i słuchanie audiobooków. Świetne narzędzie do urozmaicenia oferty bibliotecznej. 

 

Jak mogę wziąć udział w konkursie?

 

Jeśli Twoja biblioteka ma podpisaną aktywną umowę z BIBLIO, wystarczy że wyślesz swoją pracę konkursową na adres: izabella.imielowska@helion.pl do 10 lutego 2025 roku. Wysłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zgłoszeniem udziału w konkursie. 

 

Kiedy dowiem się czy moja biblioteka wygrała konkurs?

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 17 lutego  2025 roku. Do tego dnia roześlmy informację o zwycięzcy. Powiadomienie o wygranej wyślemy na adres mailowy, z którego otrzymaliśmy zgłoszenie do konkursu (pracę konkursową).

 

 

Jeśli masz dodatkowe pytania o konkurs, ale nie znalazłeś_aś odpowiedzi powyżej, napisz do nas: izabella.imielowska@helion.pl

 

formularz promocyjny .