# Bibliotekarzu, sprawdź, jak wygląda nowoczesna biblioteka cyfrowa

Przekonaj się, że to nie tylko zdigitalizowane zbiory

 pobierz kod

Bibliotekarzu, współczesna biblioteka cyfrowa to .

nowoczesne miejsce, gdzie czytelnicy mają dostęp nie tylko do najnowszych publikacji książkowych w dniu ich premiery rynkowej. Ale również uzyskują możliwość słuchania audiobooków i nauki dzięki kursom video. A to wszystko jest możliwe dzięki abonamentowi bibliotecznemu. 

pobierz kod i sprawdź .

Bibliotekarzu, chcesz wiedzieć, jak wygląda jedna z najnowocześniejszych bibliotek cyfrowych w Polsce oraz jedyna, która udostępnia ebooki, audiobooki i kursy video w jedym pakiecie? Pobierz kod i przekonaj się.

 pobierz kod

jakie nowości można wypożyczyć w BIBLIO .

większość premier rynkowych jest dostępna w BIBLIO w dniu ich wydania. Na bieżąco, na stronie internetowej, informujemy o nowych tytułach, które są gotowe do wypożyczenia.

reakcje potencjalnych czytelników .

Biliotekarzu, czytelnicy najczęściej nie wiedzą, że biblioteka w ich mieście udostępnia darmowe kursy video, które pomagają w przekwalifikowaniu się. Poniżej kilka reakcji potencjalnych cyztelników, kiedy dowiedzieli się, że w bibliotece można skorzystać z darmowej wiedzy.

 pobierz kod

biblioteka cyfrowa w Twojej bibliotece  .

Jeśli zastanawiasz się, czy bibliote cyfrowa to rozwiązanie dla Twojej biblioteki, spójrz na liczby poniżej. Dane dotyczą wypożyczeń w bibliotekach publicznych w 2021 roku.uzupełniając poniższy formularz otrzymasz tygodniowy kod dostępu do ebookpoint biblio .

chcesz poznać więcej szczegółów ?