Dziękujemy za udział!

16.10.2020wydarzenia

Dziękujemy za udział!

Warsztaty połączone z premierą książki "Employer branding po polsku" Urszuli Zając - Pałdyny odbywały się cyklicznie od 15 września do 13 października tego roku. Spotkaliśmy się kolejno w czterech miastach:

  • Warszawie (15.09)

  • Wrocławiu (22.09)

  • Gdańsku (29.09)

  • Poznaniu (13.10)

Atmosfera jest ważna

 

Każde spotkanie było inne, ale łączyła je atmosfera. Była ona niesamowita w każdym miejscu. Jak wiadomo, atmosferę tworzą ludzie, czyli Wy - uczestnicy warsztatów: "Employer branding po polsku - czy pracodawcy w Polsce mogą realnie konkurować z międzynarodowymi organizacjami?". Dziękujemy, że byliście z nami!

Wasze zaangażowanie, mnogość pytań, dociekliwość i przykłady z życia pokazały, że temat employer brandingu w Polsce jest bardzo ważny. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy zorganizować tak ciekawe przedsięwzięcie, w którym wzięło udział tak wiele osób. 

 

Teraz kiedy emocje już opadły, możemy jedynie zaprosić Was do lektury książki oraz przetestowania naszej usługi - jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. 

 

Podziękowania

 

Dziękujemy prowadzącej warsztaty Urszuli Zając - Pałdynie za doskonale i merytorycznie przeprowadzone spotkania. Pozostaje nam życzyć dalszych sukcesów przy kolejnych książkach. 

Nie zapominamy także o naszym partnerze wydarzenia, czyli Hello HR - serdecznie dziękujemy za współpracę. 

Tagi:
Udostępnij:

chcesz poznać więcej szczegółów?