uzyskaj dostęp .

stań się częścia NASBI

skontaktuj się z nami

czytelnik .

Sposobów uzyskania dostępu do biblioteki jest kilka. Studentów prosimy o kontakt z uczelnią, osoby pracujące - z ich firmami.

Jeśli Twoja uczelnia lub firma jeszcze do nas nie dołączyły, zachęcamy do zapoznania się z otwartą częścią naszej platformy - by skorzystać z tych zasobów, wystarczy znaleźć tradycyjną bibliotekę w swojej okolicy i tam uzyskać do nich dostęp.
wejdź do biblioteki

biblioteki, uczelnie, firmy .

Zrozumienie Twoich potrzeb to kluczowy czynnik dopasowania oferty biblioteki do instytucji, którą reprezentujesz - Ty również możesz mieć wpływ na skalę zasobów NASBI oraz ich zróżnicowanie tematyczne.

Prosimy o kontakt z naszymi managerami sprzedaży nasbi, aby idealnie dopasować ofertę NASBI do Twoich potrzeb - i byś mógł jak najszybciej skorzystać z naszych zasobów.
przejdź do kontaktu

opinie naszych klientów .

Subskrypcję Naukowej Akademickiej Sieciowej Biblioteki Internetowej wydawnictwa Helion rozpoczęliśmy w grudniu 2014 roku wykupując dla naszych Czytelników dostęp do 129 publikacji z takich dziedzin jak Informatyka, Biznes i Ekonomia, Programowanie oraz Psychologia. 
 
Wypożyczalnia e-booków od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród studentów i pracowników naszej Uczelni. W kilka miesięcy po uruchomieniu NASBI liczba stałych Użytkowników korzystających z platformy osiągnęła ponad 230 osób. W tym czasie zwiększyliśmy również - o kilkanaście tytułów - subskrybowaną kolekcję.  
 
Nasi Czytelnicy korzystają z e-książek zamieszczonych w NASBI zarówno z komputerów sieci uczelnianej (w czytelniach i wypożyczalniach Centrum i jego oddziałów, a także w Strefie Otwartej Nauki w Bibliotechu) jak i z domowych po zarejestrowaniu się na platformie za pomocą jednorazowego kodu otrzymanego od bibliotekarza administrującego bazą.
 
NASBI to nowa pozycja na polskim rynku platform książek elektronicznych. O jej wysokiej wartości decydują nie tylko zasoby złożone w większości z publikacji Helionu, ale również atrakcyjna cena (koszt zakupu tytułu elektronicznego odpowiada kosztowi zakupu tego samego tytułu w wersji drukowanej), przejrzysty i przyjazny Użytkownikowi interfejs (jak dotąd nie spotkaliśmy się z negatywną opinią na temat obsługi bazy) oraz wsparcie techniczne producenta.
 
Jako Centrum jesteśmy zadowoleni zarówno ze współpracy z wydawnictwem Helion jak i z samego produktu.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

dotychczas zaufali nam .

Collegium da Vinci Politechnika Lubelska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Politechnika Wrocławska Wyższa Szkoła Zarządzania Wojewódzka Biblioteka Publiczna

chcesz poznać więcej szczegółów ?