uzyskaj dostęp

stań się częścią BIBLIO

czytelnik

Jesteś czytelnikiem biblioteki miejskiej i chcesz aby #czytelnicyBIBLIO byli również Twoją społecznością? Nic prostszego – kliknij „sprawdź, gdzie jesteśmy” i znajdź bibliotekę w Twojej okolicy. Kiedy znajdziesz swoją bibliotekę, kliknij „uzyskaj dostęp” – automatycznie otworzy się tryb tworzenia nowej wiadomości email. Wyślij wiadomość z prośbą o kod dostępu do BIBLIO.
Jesteś studentem i chcesz poszerzać wiedzę dzięki książkom cyfrowym oraz kursom video? Kliknij „sprawdź, gdzie jesteśmy”, wpisz w wyszukiwarce miejscowość, w której studiujesz i przekonaj się czy Twoja uczelnia udostępnia BIBLIO. Jeśli tak, kliknij „uzyskaj dostęp” wyślij maila z prośbą o dostęp do BIBLIO. Tryb tworzenia nowej wiadomości otworzy się automatycznie.
Jesteś pracownikiem i nie wiesz czy Twoja firma udostępnia BIBLIO? sprawdź wewnętrzny intranet lub zapytaj w dziale HR.

biblioteki, uczelnie, firmy

Zrozumienie Twoich potrzeb to kluczowy czynnik dopasowania oferty e-biblioteki do instytucji, którą reprezentujesz. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy z radością opowiedzą Ci jak działa BIBLIO oraz pomogą dopasować najkorzystniejszą wersję specjalnie dla Ciebie i Twojej instytucji.
Rozumiemy, że inne potrzeby wykazują biblioteki publiczne, inne uczelnie, a jeszcze inne firmy. To Ty najlepiej wiesz, jakie potrzeby ma Twoja organizacja oraz, które tytuły mogą być najchętniej wypożyczane przez Twoich czytelników. To Ty decydujesz, jak będzie wyglądała Twoja biblioteka cyfrowa.
Umów się na konsultację z naszym handlowcem i razem dopasujcie idealny produkt dla Twojej instytucji. Nasza wiedza i doświadczenie oraz Twoje rozeznanie w potrzebach czytelników mogą zaowocować doskonale dopasowanym produktem.

dotychczas zaufali nam

Collegium da Vinci Politechnika Lubelska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Politechnika Wrocławska Wyższa Szkoła Zarządzania Wojewódzka Biblioteka Publiczna

chcesz poznać więcej szczegółów?