Kursy internetowe z certyfikatem za darmo w bibliotece

01.02.2023ogólne

na przeczytanie tego artykułu potrzebujesz 5 minut

Kursy internetowe z certyfikatem za darmo w bibliotece

Biblioteka ma różne oblicza. Choć głównie jest kojarzona jako miejsce, gdzie wypożycza się książki, to współczesna biblioteka może zaoferować swoim czytelnikom znacznie więcej. Kiedy ostatnio zdarzyło Ci się odwiedzić okoliczną bibliotekę miejską i zapytać, co w niej nowego? Zapewne dawno. W takim razie najwyższy czas ją odwiedzić. Dlaczego?

 

Kursy i szkolenia online z certyfikatem

 

Współczesna biblioteka oferuje dostęp do zasobów cyfrowych, takich jak szkolenia online z certyfikatem, który można pobrać. Możesz go potem dołączyć do swojego CV lub profilu na LinkedIn.

Darmowe kursy online z certyfikatem to nowość na rynku bibliotecznym. Jedyną usługą, która oferuje taką możliwość, jest nowoczesna platforma edukacyjna BIBLIO ebookpoint. Podczas wizyty w bibliotece koniecznie zapytaj o kod dostępu do BIBLIO - i ucz się z kursów online.

 

Certyfikowane kursy online za darmo w firmie

 

Oprócz bibliotek publicznych również firmy mogą zapewnić swoim pracownikom możliwość zdobywania darmowych certyfikatów. Podobnie jak w wypadku biblioteki publicznej, wystarczy, że firma wykupi dostęp do platformy edukacyjnej BIBLIO i udostępni ją swoim pracownikom.

Mogą oni korzystać z platformy w dowolny sposób w ramach wykupionego pakietu. Co to znaczy ,,w dowolny sposób"? Oznacza to, że mogą wypożyczać interesujące ich pozycje na komputerze, tablecie i telefonie. Ponadto, zależnie od pakietu, mogą wybierać spośród trzech formatów treści: ebooków, audiobooków i kursów video.

 

Certyfikowany kurs Excel online

 

Excel to jedno z najpopularniejszych narzędzi pracy biurowej. Korzystają z niego pracownicy każdego szczebla, nawet prezesi spółek. Znaczna część ogłoszeń o pracę skierowana jest do osób, które potrafią obsługiwać ten program.

Jak zdobyć certyfikat z Excela za darmo?

  1. Zaloguj się do swojego konta w ebookpoint BIBLIO. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, zgłoś się do najbliższej biblioteki po kod dostępu. Listę bibliotek współpracujących znajdziesz tutaj.
  2. Po zalogowaniu się wybierz kurs, który Cię interesuje.


3. Następnie go wypożycz.

4. Kliknij ,,Oglądaj". Przejdź cały kurs, na końcu spisu lekcji znajdziesz link do testu wiedzy.


5. Kiedy będziesz gotowy, rozwiąż go. Pamiętaj, że masz tylko trzy próby!


6. Po pozytywnym wyniku testu możesz pobrać certyfikat. Znajdziesz go również w zakładce ,,Twoje certyfikaty" w menu.

 

Certyfikowane kursy - sposób na rozwój kariery

Współczesny, zmieniający się świat wymusza ciągłą gotowość do zmian i uczenia się nowych umiejętności. Nieograniczony dostęp do darmowych certyfikowanych kursów online jest szybką drogą do aktualizowania wiedzy.

Imienne certyfikaty natomiast to przypieczętowanie zdobytej wiedzy. Często potrzebne w procesach rekrutacyjnych lub jako uzupełnienie profilu zawodowego na LinkedIn.

 

 
Udostępnij:

chcesz poznać więcej szczegółów?