Podaruj ebooka na święta

03.11.2021firmy

na przeczytanie tego artykułu potrzebujesz 5 minut

Podaruj ebooka na święta

Szanowni Państwo,

 

zapewne zgodzicie się Państwo z hasłem "każdy lubi prezenty - a jeszcze bardziej trafione prezenty". Któż bowiem nie zna tego uczucia, kiedy z ekscytacją otwiera świąteczny prezent, licząc na wymarzony przedmiot, a tu... rozczarowanie. A przecież, zamiast frustrować siebie i osobę obdarowywaną, można jej dać coś, co z pewnością ją ucieszy.

 

Pomysłem na trafiony prezent świąteczny chce się z Państwem podzielić serwis ebookpoint.pl - jedna z czołowych księgarni ebookowych w Polsce. Ten wyjątkowy podarunek to ebookowa kartka świąteczna, zawierająca specjalny kod, który uprawnia do pobrania wskazanego przez nadawcę ebooka lub audiobooka z księgarni internetowej ebookpoint.pl. Kartka świąteczna, często dołączana do drobnego podarunku, jest tradycyjną i wciąż używaną formą komunikacji biznesowej. Warto jednak wyjść poza schemat i zamiast butelki wina podarować ebookową kartkę świąteczną. Nie tylko będzie ona wyrazem sympatii i wdzięczności oraz dowiedzie profesjonalizmu obdarowującego, ale też - jako że ma formę elektroniczną - spełni normy bezpieczeństwa, o które obecnie szczególnie powinniśmy się troszczyć. Ebookową kartką świąteczną mogą Państwo obdarować swoich pracowników, współpracowników lub klientów.

 

A to nie koniec zalet, ponieważ:

  • kody mają atrakcyjną, świąteczną cenę,
  • istnieje możliwość zakupu kodu, który uprawnia do pobrania od jednego do dowolnej ilości ebooków lub audiobooków z puli 80 tys. dostępnych na ebookpoint.pl, to Pan/Pani podczas zakupu decyduje o tym, która opcja będzie najlepsza
  • możliwe jest też zamówienie indywidualnego projektu kartki świątecznej.

 

 

Jak to działa?

  1. Obdarowany wchodzi na stronę https://ebookpoint.pl/kod.
  2. We wskazanym polu podaje swój kod
  3. Gotowe - ebook czeka w wirtualnej bibliotece ebookpoint.pl.
   

Jeśli chcecie Państwo przetestować usługę przed zakupem - zachęcamy do wysłania wiadomości na biblio@ebookpoint.pl. Po otrzymaniu maila wyślemy do Państwa kod uprawniający do pobrania jednego z trzech ebooków. 

 

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z darmowego, testowego dostępu do multimedialnej biblioteki cyfrowej ebookpoint BIBLIO.

BIBLIO w Państwa firmie to nowoczesny benefit dla współpracowników, zapewniający zarówno możliwość rozwoju jak i rozrywki poprzez stały dostęp do literatury w trzech formatach: ebook, audiobook i kurs video.

To się nazywa trafiony prezent świąteczny, prawda?

 

 
Udostępnij:

chcesz poznać więcej szczegółów?