Multimedialna biblioteka cyfrowa .

17.11.2020 |ogólne

Multimedialna biblioteka cyfrowa

Marka ebookpoint BIBLIO promuje się jako multimedialna biblioteka cyfrowa. No dobrze, ale czym w ogóle ona jest?

 

Trochę historii

Działamy na rynku od 2014 roku, kiedy to ebooki i audiobooki stawały się coraz bardziej popularne. Wówczas byliśmy odpowiedzią na zmiany, jakie zaszły na rynku książki. Dzisiaj jesteśmy jednym z czołowych graczy  czytelnictwa online. Nasza wypożyczalnia, to jedyna w Polsce platforma, która dysponuje aż trzema formatami. Czyli? Ebooki, audiobooki i kursami video - i to właśnie ten format czyni BIBLIO wyjątkową usługą.

 

Czyli co to jest właściwie? 

Multimedialna biblioteka cyfrowa - to internetowa platforma działająca na zasadach tradycyjnej biblioteki. Wybrane pozycje wypożyczamy, tak jak w bibliotece osiedlowej. Jedyną różnicą jest to, że nie musisz iść do placówki z modną bawełnianą torbą, a tylko włączasz komputer lub aplikację mobilną i wypożyczasz bez wchodzenia z domu.  Co jest szczególnie wygodne w obecnym czasie, kiedy większość bibliotek stacjonarnych pozostaje zamkniętych. Publikacje udostępniamy na 14 dni. O przegapienie terminu zwrotu nie musisz się martwić - legendarny system dopilnuje wszystkiego.

 

 

Nauka i rozrywka 24/7

Mnogość pozycji z różnej półki tematycznej sprawia, że dzięki ebookpoint BIBLIO dostarczysz sobie zarówno wiedzy jak i rozrywki. Możesz czytać ulubiony kryminał, później słuchać bajki z dzieckiem, a na koniec podszkolić umiejętności graficzne z kursem video.


 
Udostępnij:

chcesz poznać więcej szczegółów ?