Multimedialna biblioteka cyfrowa

17.11.2020biblioteki

na przeczytanie tego artykułu potrzebujesz 3 minuty

Multimedialna biblioteka cyfrowa

Marka ebookpoint BIBLIO to przede wszystkim nowoczesna platforma edukacyjna. Jednak jej znaczną część stanowi biblioteka cyfrowa udostępniająca tysiące tytułów w różnych formatach. Dzisiaj jednak zajmiemy się biblioteczną częścią BIBLIO. Zatem czym jest biblioteka cyfrowa? Czy to wyłącznie zdigitalizowane zbiory

 

Biblioteka cyfrowa - jak to wszystko się zaczęło

 

Działamy na rynku od 2014 roku, kiedy to ebooki i audiobooki stawały się coraz bardziej popularne. Wówczas byliśmy odpowiedzią na zmiany, jakie zaszły na rynku książki. Dzisiaj jesteśmy jednym z czołowych graczy  czytelnictwa online. Nasza wypożyczalnia, to jedyna w Polsce platforma, która dysponuje aż trzema formatami. Czyli? Ebooki, audiobooki i kursami video - i to właśnie ten format czyni BIBLIO wyjątkową usługą.

 

Biblioteka cyfrowa Helion

 

Multimedialna biblioteka cyfrowa - to internetowa platforma działająca na zasadach tradycyjnej biblioteki. Wybrane pozycje wypożyczamy, tak jak w bibliotece osiedlowej. Jedyną różnicą jest to, że nie musisz iść do placówki z modną bawełnianą torbą, a tylko włączasz komputer lub aplikację mobilną i wypożyczasz bez wchodzenia z domu.  Co jest szczególnie wygodne w obecnym czasie, kiedy większość bibliotek stacjonarnych pozostaje zamkniętych. Publikacje udostępniamy na 14 dni. O przegapienie terminu zwrotu nie musisz się martwić - legendarny system dopilnuje wszystkiego.

 

 

Nauka i rozrywka 24/7

 

Mnogość pozycji z różnej półki tematycznej sprawia, że dzięki ebookpoint BIBLIO dostarczysz sobie zarówno wiedzy jak i rozrywki. Możesz czytać ulubiony kryminał, później słuchać bajki z dzieckiem, a na koniec podszkolić umiejętności graficzne z kursem video.


 
Udostępnij:

chcesz poznać więcej szczegółów?