Autor: Alan Alexander Milne
1
Audiobook

Chatka Puchatka

Alan Alexander Milne

W drugim tomie przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół poznamy Tygrysa oraz poszukamy odpowiedzi na ważne pytanie: co Tygrysy lubią najbardziej? Dowiemy się również, co Krzyś robi przed południem. Prosiaczek zdobędzie się na bohaterski czyn, Kłapouchy znajdzie dom dla Sowy, a Puchatek wymyśli nową grę. Zabawa na pewno będzie przednia! Znakomita interpretacja Janusza Gajosa. Format: CD, format nagrania: MP3, czas nagrania: 3 godz. 35 min.

2
Audiobook

Kubuś Puchatek

Alan Alexander Milne

To właśnie w "Kubusiu Puchatku" pierwszy raz pojawia się najsłynniejszy miś na świecie. Spotkamy tutaj przyjaciół ze Stumilowego Lasu, uwielbianych przez wiele pokoleń dzieci. Uczcimy urodziny Kłapouchego, weźmiemy udział w Przyprawie do Bieguna Północnego i zastawimy pułapkę na Słonia. Wszystko w znakomitej interpretacji Janusza Gajosa. Format: CD, format nagrania: MP3, czas nagrania: 3 godz. 3 min.

3
Ebook

Miś Kudłocek

Alan Alexander Milne

Miś Kudłocek to dobrze znany czytelnikom Kubuś Puchatek - tym razempo góralsku. Klasyka literatury dla dzieci, i nie tylko. Ukazuje się jako kolejna wersja gwarowa uroczego Kubusia Puchatka, po Misiu Szpeniolku [gwara wielkopolska] i Niedźwiodku Puch [po śląsku]. Publikacja klasyki w przekładach na języki gwarowe, coraz bardziej obecne w codziennym życiu, przybliżatreśćopowieści o nieporadnym misiu, ale i oswaja z gwarą. Tłumaczenia podjęła się znakomita góralka Stanisława Trebunia-Staszel. Jej Misiu Kudłocek zdaje się świecić światłem najbardziej oryginalnym. No bo gdzie som jesce prowdziwe łowiecki? Książka - podobnie jak i pozostałe w tej serii zawiera słowniczek trudniejszych słów

4
Ebook

Niedźwiodek Puch

Alan Alexander Milne

Niedźwiodek Puch to śląska edycja Kubusia Puchatka A.A. Milnea, arcydzieła literatury światowej. Ukochany miś świata rozprawia po śląsku z gronem swoich przyjaciół z podziwu godną biegłością i swadą, skutkiem czego jego maksymy stają się jeszcze bardziej przemyślane i wyraziste. To niewątpliwa zasługa Grzegorza Kulika, wybitnego popularyzatora śląskiej mowy, autora przekładu na śląski Małego Księcia Antoine de Saint-Exuperyego.