Wydawca: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało po to, by wspierać specjalistów, fachowców oraz właścicieli firm i przedsiębiorstw w ich rozwoju zawodowym i biznesowym. Stawiamy sobie za cel dostarczanie zawsze wysokiej jakości, praktycznych i aktualnych porad oraz gotowych rozwiązań przydatnych w pracy każdego profesjonalisty.

Wiemy, że na naszych poradach i interpretacjach przepisów opierają się pracownicy w setkach tysięcy firm. Mamy świadomość odpowiedzialności, która na nas ciąży, dlatego wykonujemy naszą pracę z najwyższą starannością i pieczołowitością. Pamiętają o tym wszyscy pracownicy Wydawnictwa, niezależnie od tego, czy odpowiadają za redakcje tekstów, czy druk publikacji.

Porady, które otrzymują Państwo za pośrednictwem naszych publikacji, są przygotowywane przez najlepszych ekspertów. Każda informacja to najwyższy wymiar profesjonalizmu przekazywany za pomocą łatwego i zrozumiałego języka. Nasze redakcje dokładają wszelkich starań by publikowane porady i informacje, dawały praktyczną korzyść dla czytelnika, dlatego na łamach naszych publikacji znajdą Państwo tylko te tematy, które mogą przełożyć się na działania, przydatne w życiu zawodowym i biznesowym.

Sprawozdanie finansowe w formie elektronicznej. Poznaj wskazówki dotyczące nowego obowiązku

Katarzyna Trzpioła

Jak zrozumieć i samodzielnie leczyć cukrzycę. Kompendium cukrzyka

Rainer Limpinsel

Jak zminimalizować ryzyko zawału serca. 12-tygodniowy program

Martina Hahn-Huebner

Ocena ryzyka zawodowego w szkole

Michał Łyszczarz

Oświetlenie pomieszczeń biurowych

Janusz Strzyżewski

Budowa i działanie statycznego zasilacza bezprzerwowego z zasobnikiem elektromechanicznym i baterią akumulatorów chemicznych

Wiltor Suliga

Jak za pomocą witamin uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi

Ulrich Fricke

Dodatek funkcyjny, motywacyjny i za warunki pracy - jak obliczyć i wypłacić

Anna Trochimiuk